Selülit Tedavisi, Emtone

Uygulama işlemi fiyat bilgisi için kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz.

Zonguldak Selülit Tedavisi, Zonguldak Selülit Tedavisi Fiyatları

Selülit Tedavisi ile Yağ hücrelerini serbest bırakın, Selülitleri düzeltin

 ve Daha sıkı bir cilt elde edin

Selülit bir hastalık değildir ve kadınlara veya aşırı kilolu kişilere özgü değildir. Selülit, ince bir deri tabakasıyla kaplanmış karmaşık bir bağ dokusu ağının olduğu bölgelerde bulunan aşırı yağ birikintilerinin sonucudur. “Peki erkekleri ve kadınları etkiliyorsa, neden erkeklerde görmüyorum?” diye düşünüyor olabilirsiniz.

Zonguldak Selülit Tedavisi fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0532 300 58 25 numaralı telefondan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Foto Galeri

5 Dakikada Fiyat Al

Çoğu erkekte öncelikle selülit bölgeleri yoktur çünkü yağın biriktiği cilt vücudun diğer bölgelerine göre daha kalındır. İkincisi, tipik bir kadının vücudundaki yağ yüzdesi ile tipik bir erkeğin vücudundaki yağ yüzdesi farklılık gösterir. Bir kadının vücut ağırlığının yaklaşık %25’i vücut yağından oluşurken, bir erkeğin sadece %10 ila 15’i vücut yağına sahiptir. Kadınlar için,

Birçok insan obeziteyi otomatik olarak selülit ile ilişkilendirir. Selülitin sadece aşırı kilolu kişilerde ortaya çıktığı bir efsanedir. Gerçek şu ki, selülit fazla kilolu olmayan bir kişide de ortaya çıkabilir. Ayrıca, fazla kilolu olan herkeste selülit yoktur.

Selülit kilo kaybından etkilenir ancak kilo vermek selüliti ortadan kaldırmaz. Bir yağ hücresi bir kez geliştiğinde bir daha asla kaybolmaz. Kilo verme sürecinde yağ hücreleri küçülebilir ve çökebilir, ancak hiçbir zaman vücuttan doğal olarak tamamen atılmazlar.

Kilo alındığında yeni yağ hücrelerinin geliştiğini biliyor muydunuz? Eski yağ hücreleri eski şeklini almaz. Yani selüliti asla ortadan kaldıramazsınız (çünkü vücut yağ hücrelerini yok etmez), bağ dokusunu ve vücudu saran cildi güçlendirebilirsiniz.

Selülit tedavisi cildinizdeki hareketsiz hücresel aktiviteyi uyarır, selülit, kırışıklıklar, sarkmış cilt, lokalize dirençli yağ ve ağır bacaklarla savaşır.

Zonguldak’ta Selülit Tedavisinin Fiyatı Nedir?

Aradığınız sonuçları anlayacak ve tedavi planını belirleyeceğiz. Fiyatlar tedaviye ve süre planlamasına göre değişkenlik gösterir. Bunun için lütfen randevu talep edin.