EMSCULPT NEO İLE HEM YAĞ YAK HEM KAS YAP

EMSCULPT NEO Nedir?

ÇIĞIR AÇAN VÜCUT ŞEKİLLENDİRME TEKNOLOJİSİ

Aynı seansta kas geliştiren ve yağ yakan en yeni, ameliyatsız tedavi Emsculpt ile tanışın.

Hızlı ve etkili bir şekilde gözle görülür sonuçlar veren devrim niteliğinde, invaziv olmayan bir estetik vücut şekillendirme tedavisidir.

Her seans sadece 30 dakika sürer ve herhangi bir iyileşme süresi yoktur.

Emsculpt vücudun hedeflenen bölgelerinde aynı anda hem inatçı yağları yakmak hem de kasları geliştirmek için güvenli, cerrahi olmayan bir cihaz olmasını sağlayan FDA onaylı güvenli bir teknolojidir.

5 Dakikada Fiyat Al

EmSculpt NEO Avantajları;

Hızlı, konforlu ve invaziv olmayan seanslar

Olumsuz yan etki veya yara yok

Çekirdek kas gücünü tetikleme

Karın düzleştirilmesi

Anında, uzun süreli sonuçlar

Seans başına sadece 30 dakika

Kalçaları kaldırma ve şekillendirme

Uylukları geliştirmek

EMSCULPT NEO VÜCUT ŞEKİLLENDİRME PROSEDÜRLERİNDE YENİLENEN MUCİZE!

EMSCULPT’ın kanıtlanmış kas geliştirme teknolojisi, invaziv olmayan yüksek yoğunluk odaklı elektromanyetik HIFEM+ teknolojisi ile desteklenmektedir. Her yaştan kadın ve erkek için etkili olan EMSCULPT, vücudunuzu daha önce hiç olmadığı gibi şekillendirmek ve yeniden yapılandırmak için ortak sorunlu alanlarda güvenilir sonuçlar üretir.

EMSCULPT, diyet ve egzersizin yeterli olmadığı durumlarda fitness hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabilecek, FDA onaylı yeni bir vücut şekillendirme cihazıdır. En çok ihtiyacınız olan yerde kas inşa etmek ve vücudun yapısını geliştirmek için ötesine geçen hızlı, kullanışlı tedavilerle harika hissedecek ve daha iyi görüneceksiniz.

 • Karın kaslarını güçlendirin 
 • Kalçaları kaldırın ve şekillendirin
 • Kollarınıza ve bacaklarınıza kas tanımı ekleyin
 • Gücünüzü geliştirin

 

EMSCULPT NEO İLE GÜVENEBİLECEĞİNİZ KANITLANMIŞ SONUÇLAR

EMSCULPT NEO, sayısız çalışma tarafından desteklenmektedir ve sadece dört tedaviden sonra kas kütlesini yüzde 25’e  kadar arttırdığı ve yağ dokusunda %30’a varan azalma sağladığı klinik olarak kanıtlanmıştır. Yüzde 96’lık bir hasta memnuniyet oranı ile birleştiğinde, EMSCULPT NEO’nun  hem hastalar hem de uygulayıcılar arasında neden favori olarak öne çıkması şaşırtıcı değildir.

EMSCULPT NEO tedaviniz kesinlikle hiçbir yara izi veya iyileşme süresi olmaksızın hızlı, rahat ve kullanışlı olacaktır. Randevunuza geldiğinizde, cihaz hedeflenen bölgelere yerleştirildiğinden ve karın, kollar, kalçalar veya bacaklarda kas oluşturmaya başladığında arkanıza yaslanıp rahatlayabileceksiniz. HIFEM teknolojisi, tek başına egzersizin ötesine geçen yoğun bir sıkılaştırma hissettiren 20.000 kas kasılmasına eşdeğer bir tetikleme sağlar. Sonuçlar uzun ömürlüdür ve sadece iki hafta içinde gözle görülür bir iyileşme ile hemen gelişmeye başlayacaktır. EMSCULPT’ın sizin için neler yapabileceğini görmek için bugün hemen randevu alabilirsiniz.

EMSCULPT NEO’U NEDEN SEVECEKSİNİZ

EMSCULPT’un benzersiz HIFEM+ teknolojisi, tek bir seansta 20.000 squat, crunch veya biceps curl’e eşdeğer miktarda etki sunarak hızlı bir şekilde kas geliştirmenize yardımcı olur. İster kaslarınızı geliştirmek isteyen bir sporcu olun, ister sadece gücünüzü ve özgüveninizi geliştirmek istiyor olun; EMSCULPT NEO, yara izleri veya iyileşme süreci olmadan hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabilir.

 • Hızlı, konforlu ve invaziv olmayan seanslar
 • Anında, uzun süreli sonuçlar
 • Olumsuz yan etki veya yara yok
 • Seans başına sadece 30 dakika

 

EMSCULPT NEO NASIL ÇALIŞIR?

Emsculpt iki vücut şekillendirme prosedürünü tek bir invaziv olmayan tedavide birleştiren ilk ve tek cihazdır. İnatçı yağları uzaklaştırır ve aynı zamanda kasları yapılandırır.

EMSCULPT NEO İLE KAS GELİŞTİRME

Kas tonlama HIFEM+ teknolojisi ile yapılır. Yüksek yoğunluklu ve kas kasılmalarının uyarılmasına odaklanan elektromanyetik enerjiyi temsil eder.

Emsculpt derin stimülasyonu ile hedeflenen kas gruplarında normal egzersiz ile mümkün olmayan 20.000 kas kasılmasını aktive eder. Kas dokusu bu aşırı koşullara uyum sağlar ve derin bir yeniden şekillendirme ile yanıt verir.

HIFEM+ teknolojisi zararsızdır ve herhangi bir acı veya rahatsızlık vermeden kasları harekete geçirerek tonlama, belirginlik ve daha fazla güç sağlar. Emsculpt vücut şekillendirme teknolojisi ile hastalar sadece bir seansta %25 kas artışı elde edebilirler. Tedaviden sonra hastalar daha sıkı ve güçlü kaslara kavuşur, daha düzgün ve ince bir görünüme kavuşurlar.

EMSCULPT YAĞ AZALTMA

İnvaziv olmayan bir RF (radyofrekans) enerjisinin kullanılmasıyla, Emsculpt vücut şekillendirme sistemi, dokularını ısıtarak yağın azalmasına neden olur. Birikmiş yağ hücrelerini herhangi bir rahatsızlık veya ağrıya neden olmadan eritir. Hedeflenen yağ hücreleri kalıcı olarak yok edilir. Bu yok edilen yağ hücreleri, sonunda doğal metabolik süreçlerle vücuttan atılır. Yağ hücrelerinin yok edilmesi yaklaşık bir ay sürer ve optimal sonuçlar işlemden üç ay sonra görülür.

Emsculpt bir seansta hedeflenen bölgelerdeki deri altı yağını %30’a kadar azaltabilir ve hastalara daha şekilli ve daha ince bir görünüm kazandırır. 

Emsculpt vücut şekillendirme tedavilerini başka bir seviyeye taşıyor. Ameliyatsız, son teknoloji olan bu teknoloji ile artık inatçı yağlardan kurtulmak ve kaslara kavuşmak aynı anda mümkün.

EMSCULPT NEO TEDAVİLERİ İÇİN EN İYİ ADAY KİMDİR?

Düzenli egzersiz ve dengeli beslenme, sağlıklı bir yaşam tarzı için kesinlikle önemlidir. Bununla birlikte, bazen egzersiz veya diyet ne olursa olsun ideal bir vücut konturu elde etmek zordur. Genetik, vücudun bazı bölgelerindeki küçük yağ topluluklarını kaybedememe ve tanımlanmış kasları geliştirememekte önemli bir rol oynar.

Emsculpt devrim niteliğindeki cihaz, formda ve sağlıklı olan ancak vücutlarının bazı bölgelerindeki kalıcı yağ yığınlarıyla ve belirli kas gruplarını oluşturmakla mücadele eden hem erkeklere hem de kadınlara yardımcı olabilir. Bu vücut şekillendirme tedavisi nihayet hastalara istedikleri sonuçları sağlayabilir; daha az yağ ve daha fazla kas.

İyi durumda olan ve BMI (Vücut Kitle İndeksi) 35’e kadar olan hastalar için idealdir.

EMSCULPT NEO UYGULANABİLEN VÜCUT BÖLGELERİ

Emsculpt vücutta uygulanabilecek çok çeşitli alanlara sahiptir. Vücut şekillendirmede en son teknolojisi ile farklı vücut bölgelerini hedefleyebilir ve yaygın sorunlu alanları çözebilir.

Yeni aplikatör sistemi ile bu bölgelerde yardımcı olabilir:

 • Çekirdek kas gücünü tetikleme
 • Kalçaları kaldırma ve şekillendirme
 • Karın düzleştirilmesi
 • Uylukları geliştirmek
 • Biseps ve trisepslere kas tanımı ekleme
 • Bacaklardaki ve kollardaki yağları azaltmak ve kasları geliştirmek.
 • Karın kaslarının ayrılmasını tedavi etmek

Emsculpt vücut şekillendirme tedavileri, bu sorunlu vücut bölgelerini tam olarak hedefleyebildiği için yağın azaltılmasına gerçekten yardımcı olabilir. Elektromanyetik enerji bu yağ birikintilerinin azalmasını uyarır ve sonuç daha pürüzsüz, daha ince ve belirgin vücut sağlar.

EMSCULPT PROSEDÜRÜ VE UYGULAMA SÜRESİ

Tüm dünyada bu gelişmiş ve son teknoloji Emsculpt Neo teknolojisini sunan cihazı klinik olarak kullanmaktan gurur duyuyoruz.

Hastalara ilk önce Emsculpt tedavileri alanında uzmanlaşmış olarak, vücut analizi yapılır. Konsültasyonlar sırasında, hastaların sorunlu bölgelerini ve yaşam tarzlarını değerlendirerek, Emsculpt vücut şekillendirme tedavisinin onlar için en uygun olup olmadığına karar verilir. Hastaların tedavi için sürdürülebilirliğini analiz ederler. Uygulayıcılar, hastayla birlikte sadece hasta için özelleştirilmiş bir Emsculpt tedavisi planı oluşturur.

Emsculpt  terapistleri ve uygulayıcıları son derece eğitimlidir ve en yüksek standartta hastalara özen gösterir. Tek bir amaçları var – hastaların beklentilerini kusursuz bir şekilde yerine getirmek.

EMSCULPT NEO PROSEDÜRÜ

Aynı anda iki tedaviye sahip olmak, bununla başa çıkmak zor gibi görünse de aslında oldukça konforludur. Emsculpt Neo tedavisi sırasında terapist, aplikatörü hastanın cildinin yüzeyine yerleştirir. Prosedür zarar vermez, yoğun egzersiz ve sıcak taş masajının bir kombinasyonu gibi hissettirir. Aplikatör HIFEM+ ve RF enerjilerini yayarken hasta rahatlar.

Tedavi sırasında ısınma hissinin yanı sıra güçlü kas kasılmaları da hissedilir ancak bunlar ağrısızdır ve rahatsız edici değildir. Hastalar hedeflenen bölgede zahmetsiz kas çalışmasını deneyimlemeli, ancak cilt ve çevre dokularda ağrı geliştirmez. Hastaların konfor düzeyine bağlı olarak, uygulayıcılar yoğunluğu ayarlayabilir. Hastalar tedavi bitene kadar rahatlayabilir, kitap okuyabilir veya dizüstü bilgisayarlarında çalışabilirler.

Sadece 30 dakika süren tedaviden sonra hastalar yoğun bir antrenmandan çıkmış gibi hissederler. Genellikle kaslarda ağrı hissederler ve hepsi bu. Tedavi cerrahi olmadığı için herhangi bir yara izi veya iyileşme kısıtlaması yoktur. Hastalar tedavi bittikten hemen sonra ayrılabilir ve normal günlük aktivitelerine dönebilirler.

EMSCULPT NEO TEDAVİSİNİN SONUÇLARI

Birçok hasta Emsculpt gerçekten etkili olduğunu belirtiyor.

Sonuçlar hemen alınır ve hastalar tedavi edilen bölgelerinin eskisinden daha pürüzsüz ve daha şekilli olduğunu görebilirler. Kasları daha güçlü ve daha belirgindir. Yağ kaybı ile ilgili olarak, biraz daha fazla zaman alır. Etkilenen yağ hücrelerini tamamen ortadan kaldırmak için vücudun yaklaşık 12 haftaya ihtiyacı vardır. Bu doğal bir metabolik süreç olduğu için bitmesi biraz daha uzun sürer. Emsculpt Neo tedavisinin etkileri artmaya devam eder ve iki ila dört hafta sonra daha da fark edilir. En iyi sonuçlar son seanstan üç ay sonra görülür.

Genellikle hastalara istenen sonuçları elde etmek için birden fazla Emsculpt Neo seansı önerilir. Hafta arayla 4 seans yapılması önerilir. Son seanstan sonra hastalar, şekilli ve mükemmel görünümlerini korumak için her üç ila altı ayda bir takip tedavileri isteyip istemediklerine gönüllü ortak konsültasyon ile karar verebilirler.

İlk dört seanstan sonra elde edilen sonuçlar, 4 aylık sıkı bir diyet ve düzenli yoğun egzersiz ile karşılaştırılabilir. Sonuç olarak, Emsculpt tedavilerinin kasları sıkılaştırmanın ve inatçı yağ ceplerini azaltmanın çok daha hızlı ve daha etkili bir yolu olduğu sonucuna varılmıştır. %25 daha fazla kas kütlesi oluşturmak ve yağın %30’unu azaltmak hiçbir şekilde ihmal edilemeyecek sayılardır.

SONUÇLAR NASIL KORUNUR? 

Emsculpt Neo vücut şekillendirme tedavileri, hali hazırda formda ve sağlıklı olan hastalar için mükemmel olduğundan, yaşam tarzlarına devam etmeleri çok önemlidir. Kas stimülasyonunu ve yağ azaltma tedavisini sürdürmek için çok önemli bir bileşen sağlıklı alışkanlıklardır.

Tedaviden sonra düzenli egzersiz yapmak ve dengeli beslenmek, en iyi sonuçların görülmesini ve mükemmel vücut şeklinin süresiz olarak korunmasını sağlar.

EMSCULPT TEDAVİLERİNİN FAYDALARI

Hastalar bu gelişmiş vücut şekillendirme prosedüründen gerçekten faydalanabilir ve vücutlarını mükemmel bir şekilde şekillendirebilirler.

 Emsculpt aynı anda kas inşa etmenin ve yağ yakmanın en hızlı ve en etkili yoludur. Aplikatörleri iki terapi sağlar ve tedavi edilen alanlarda sadece 30 dakika içinde en iyi sonuçları verir. Tedaviden sonra ameliyatsız, izsiz ve iyileşme süresi olmaksızın vücut yeniden tanımlanır ve yeniden şekillendirilir.

Hem erkekler hem de kadınlar için vücut şekillendirme tedavileri söz konusu olduğunda Emsculpt en üst sırada yer alıyor. Gelişmiş Emsculpt iki tür enerjiyi tek bir tedavide birleştiren ve aynı anda hem kas geliştirmeyi hem de yağ azaltmayı hedefleyen ilk ve tek vücut şekillendirme sistemidir.

Bu devrim niteliğindeki cihaz anında sonuç verir ve hastalar ilk iyileşmeleri ilk seanstan hemen sonra görebilirler. Non-invaziv bir tedavi olduğu için tedavi öncesi özel bir hazırlık yapılmaz ve iyileşme süresi yoktur. Hastalar günlük yaşantılarına hemen devam edebilirler.

Her hasta özel bir Emsculpt tedavisi alır ve özellikle sorunlu vücut bölgelerinde kas yapabilir ve yağları azaltabilir. Bu sayede hastalar optimal sonuçlara ulaşır ve mükemmel vücut hatlarına kavuşurlar.

Emsculpt ameliyatsız yeni bir estetik vücut geliştirmesi sunar. Her hasta ideal şekilli bir vücut ve yeni bir özgüvenle ayrılır. Daha belirgin kaslar ve daha az yağ, yeni bir Emsculpt vücut şekillendirme tedavisinin etkileridir.