Emtone, Selülit Tedavisi

Uygulama işlemi fiyat bilgisi için kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz.

Zonguldak Emtone, Zonguldak Emtone Tedavisi Fiyatları

Pürüzsüzlüğünüzü Ortaya Çıkarmanın Zamanı?

Kadınların %90’ı selülite sahip olduğunu söylediği için selülit ayrımcılık yapmaz . Bu konuda bir şeyler yapmak isteyen %61’den biriyseniz, sorunu çözmek için hedeflenecek tek bir faktör olmadığını bilin. Artan kümülatif güneş hasarı ve vücut yağının yanı sıra cilt gevşekliği ve cildin bütünlüğünün ve kalınlığının kaybının tümü rol oynar.

Zonguldak Emtone fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0532 300 58 25 numaralı telefondan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Foto Galeri

5 Dakikada Fiyat Al

EMTONE nedir?

EMTONE, selülite katkıda bulunan tüm önemli faktörleri tedavi etmek için aynı anda hem termal hem de mekanik enerji sağlayan ilk ve tek cihazdır.

EMTONE Nasıl Çalışır?

Selülit çok faktörlü bir sorundur. Kadınlara, lifli bantların yağ yoluyla deriden kasa doğru ilerlediği söylenir. Bantlar deride aşağı doğru çekildiğinde yağ yukarı doğru iter. Ama hikayenin devamı var…

Emtone aynı anda hem radyo frekansı hem de hedeflenen basınç enerjisi yayar. Kombine olarak, hiçbir teknolojinin kendi başına başaramayacağı sinerjik bir etki vardır.

Zonguldak’ta Emtone Tedavisi Ne Kadar Sürer?

İlk ziyaret sırasında, sağlayıcınız bireysel tedavi planınızı tasarlamanıza yardımcı olur. Çoğu hasta, haftada bir veya iki kez planlanmış 4 tedaviden geçer. Bir tedavi, tedavi edilen bölgeye bağlı olarak tipik olarak yaklaşık 20 dakika sürer.

Emtone Tedavisi Nasıl Hissettirir?

Devrim niteliğindeki EMTONE teknolojisi, termal ve mekanik enerjinin aynı anda verilmesine dayanır. Terapinin en yaygın algısı, yoğun mekanik titreşimlere sahip bir sıcak taş masajına benzemesidir. Tedavi rahatlatıcı bir uzanma pozisyonunda gerçekleştirilir.

Zonguldak’ta Emtone Tedavisinin Fiyatı Nedir?

Aradığınız sonuçları anlayacak ve tedavi planını belirleyeceğiz. Fiyatlar tedaviye ve süre planlamasına göre değişkenlik gösterir. Bunun için lütfen randevu talep edin.