EmSculpt Neo

Uygulama işlemi fiyat bilgisi için kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz.

Zonguldak Emsculpt NEO, Zonguldak Emsculpt NEO Fiyatları

EMSculpt Neo Nedir?

EMSculpt Neo® Zonguldakda, ve kalça kaslarını egzersiz yapıyormuş gibi tonlamak için yüksek yoğun yoğunlaştırılmış dalgalar (HIFEM) ileten bir cihazdır. Harcanan yüksek enerji de yağların atılmasına neden olur. Bu devrimin özelliği yeni gövde modeli, Amerika Birleşik Devletleri’nden FDA onaylıdır.

Zonguldak Emsculpt NEO fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0532 300 58 25 numaralı telefondan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

5 Dakikada Fiyat Al

En İyi Vücut Şekillendirme Tedavisi Hangisi? Emsculpt Neo Zonguldak?

Vücut şekillendirme tedavileri arıyorsanız, size güzel bir haberimiz var. Gelişen teknoloji sayesinde artık oyunun kurallarını değiştiren, ameliyatsız pek çok seçenek var…

Emsculpt Neo, aynı zamanda yağları yok ederken kasları şekillendirmek ve şekillendirmek için ünlülerin başvurduğu bir tedavidir.

Emsculpt Neo, yağ hücrelerini yok etmek ve kas kütlesi oluşturmak için elektromanyetik enerji ( HIFEM+ ) ile radyofrekans ( RF ) stimülasyonunun bir kombinasyonunu kullanarak %30 yağ yakmak ve %25 daha fazla kas inşa etmek için FDA onaylı, invazif olmayan tek tedavidir.

Kaç Emsculpt Neo Zonguldak uygulamasına ihtiyacım olacak?

Emsculpt Neo programı, 4 hafta boyunca haftada bir 30 dakikalık tedaviyi içerir. Yağ azaltmanın tam sonuçları 12 hafta sürebilir, ancak 4 haftalık kursun tamamlanmasından hemen sonra kas büyümesi görülür. Hastalarımızdan bazıları, sonuçları artırmak için tedavileri tekrarlamaya karar verir ve sonuçlardan genellikle o kadar etkilenir ki, diğer bölgeleri tedavi etmeye karar verirler.

Zonguldak’ta Emsculpt NEO Tedavisinin Fiyatı Nedir?

Aradığınız sonuçları anlayacak ve tedavi planını belirleyeceğiz. Fiyatlar tedaviye ve süre planlamasına göre değişkenlik gösterir. Bunun için lütfen randevu talep edin.