Coolsculpting

Uygulama işlemi fiyat bilgisi için kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz.

Zonguldak Coolsculpting, Zonguldak Coolsculpting Fiyatları

Zonguldak’ta İNATÇI YAĞLARINIZDAN KURTULMAK MI İSTİYORSUNUZ?

Zonguldak Coolsculpting İle Tanışmalısınız.

CoolSculpting Nedir?

  • Sistem subkütan yağ tabakası kalınlığının 1 cm’den az olduğu vücut bölgelerinde lipoliz için kullanılmamalıdır.
  • Uygulama sırasında ve sonrasında uygulama bölgesinde aşağıdaki etkiler meydana gelebilir. Bu etkiler geçicidir ve genellikle birkaç gün veya birkaç hafta içinde geçer.
  • Uygulama sırasında: Çekme, asılma ve hafif kıstırılma hisleri. Şiddetli soğuk, karıncalanma, sızlama, ağrı, kramp. Bu hisler bölge uyuştuğunda geçer.

Zonguldak Coolsculpting fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0532 300 58 25 numaralı telefondan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Foto Galeri

5 Dakikada Fiyat Al

  • Uygulamadan hemen sonra: Kızarıklık ve sertlik. Uygulama bölgesinin kenarları etrafında geçici haşlanma ve/veya hafif berelenme. Karıncalanma ve sızlama.
  • Uygulamadan bir ila iki hafta sonra: Kızarıklık, morarma ve şişme. Hassasiyet, kramp ve ağrı. Kaşınma, cilt duyarlılığı, karıncalanma ve uyuşma. Uyuşma, uygulamadan sonra birkaç hafta devam edebilir. Çene ucu altı bölgesine yapılan uygulamanın ardından boğazın arka kısmında dolgunluk hissi.

 

Zonguldak Coolsculpting Vücudun Hangi Bölgelerinde Uygulanabilir?

CoolSculpting; karın, bel yanları, gıdı, kollar, sırt, iç ve dış bacak, basen, popo altı, diz çevresi, sütyen hattından taşan fazlalıklar, erkeklerde meme problemi, uyluk içi ve dışı, kalçalar gibi vücutta bölgesel fazlalıkların bulunduğu tüm bölgelerde rahatlıkla uygulanabilmektedir.

Coolsculpting Kimlere Uygulanabilir?

Bölgesel yağlanma problemi olan, cerrahi operasyonlara sıcak bakmayan, diyet ve egzersiz uygulamalarına rağmen istediği sonucu alamayan, belli hastalıkları (kriyoglobulinemi, soğuk aglütinin hastalığı, paroksismal soğuk hemoglobinürisi) olmayan kadın ve erkek fark etmeksizin herkese uygulanabilmektedir.

Zonguldak’ta Coolsculpting Tedavisinin Fiyatı Nedir?

Aradığınız sonuçları anlayacak ve tedavi planını belirleyeceğiz. Fiyatlar tedaviye ve süre planlamasına göre değişkenlik gösterir. Bunun için lütfen randevu talep edin.