Soğuk Lipoliz, Coolsculpting

Uygulama işlemi fiyat bilgisi için kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz.

Tokat Soğuk Lipoliz, Tokat Soğuk Lipoliz Fiyatları

Soğuk Lipoliz Nedir?

Soğuk lipoliz (yağ dondurma), liposuction’a popüler bir alternatiftir. Liposuction sırasında yağ, cerrahi bir yöntemle vücuttan dışarı pompalanır. Soğuk Lipoliz, yağ hücrelerinin hedeflenmesini ve bir cihaz kullanılarak dondurulmasını içerir. Donmuş hücreler, doğal metabolizma süreçleri sırasında vücuttan uzaklaştırılır. İşlem non-invazivdir ve ameliyat gerektirmez. Sonuç, yağlı alanların azaltılıp daha şekilli bir görünüme kavuşmasıdır.

Tokat  Soğuk Lipoliz fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0532 300 58 25 numaralı telefondan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Foto Galeri

5 Dakikada Fiyat Al

Soğuk Lipoliz tedavisinden sonra sonuçları ne kadar süre göreceğim?

Soğuk lipoliz tedavisi tek bölge için ise (örneğin göbek), ilk işlem sırasında yağın %30’u dondurulur. Bu, dış yağ tabakasının ilk seanstan sonra kaybolacağı anlamına gelir. Her zaman gerekmese de gerekirse tedavi tekrarlanabilir. Sonuçlar en az 2 ila 3 yıl sürebilir.

Soğuk lipoliz prosedürü, soğuk sıcaklıklara duyarlı yağ hücrelerimizi keşfeden bilim adamları tarafından geliştirilmiştir. Güvenli bir teknoloji olarak, soğuk lipoliz, yağ hücrelerini nazikçe ama etkili bir şekilde hedeflemek, kristalleştirmek ve öldürmek için belirli bölgelerde kontrollü soğutma sağlar. Sonraki günler, haftalar ve aylar boyunca bu yağ hücreleri lenfatik sisteminizden doğal olarak uzaklaştırılacaktır.

Tedavinizden üç ila dört hafta sonra, tedavi edilen bölgelerinizde dikkate değer farklılıklar göreceksiniz.

Tokat’ta Soğuk Lipoliz Fiyatları?

Aradığınız sonuçları anlayacak ve tedavi planını belirleyeceğiz. Fiyatlar tedaviye ve süre planlamasına göre değişkenlik gösterir. Bunun için lütfen randevu talep edin