Selülit Tedavisi, Emtone

Uygulama işlemi fiyat bilgisi için kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz.

Tokat Selülit Tedavisi, Tokat Selülit Tedavisi Fiyatları

Tokat’ta Selülit Tedavisinin Faydaları

Kadınların yaklaşık yüzde 90’ında selülit problemi oluşur, ancak egzersiz ve diyet daha pürüzsüz bir cildi teşvik etmeye ve cildin dokusunun portakal kabuğu gibi görünmesini engellemeye yardımcı olsada tamamen yok edemez. Bu çekici olmayan yağ birikintilerini doğal yollarla kontrol edemiyorsanız, doktorunuzun selülitlerden kurtulmak ve etkili bir şekilde kamufle etmek için çeşitli tedavi seçenekleri vardır.

Tokat Selülit Tedavisi fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0532 300 58 25 numaralı telefondan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Foto Galeri

5 Dakikada Fiyat Al

Selülit Tedavisi

Bu çukurlu yağ birikintileri, derinin altındaki yağ, fibröz bağ dokusu tarafından yüzeye çekildiğinde ortaya çıkar. Olağandışı basınç, yağ hücrelerinin genişlemesine ve düzensiz desenlerde cilde baskı yapmasına neden olur, bu da topaklı veya çukurlu bir doku oluşturur. Balonları, aniden iki katına çıkan yağ birikintileri olarak düşünerek bu fenomeni görselleştirebilirsiniz. Bu yağlı balonların, çukurlu dokuyu oluşturan cilde doğru gitmek dışında gidecek hiçbir yeri yoktur. Durumun nedenleri arasında genetik, hormon değişiklikleri, aşırı kilo ve yavaş metabolizma bulunur.

Selülitten Nasıl Kurtuluruz

Pek çok tedavimiz, çukurlaşmayı en aza indirdiği ve selüliti ortadan kaldırdığını bildiğiniz en güvenli cihazlar sayesinde mükemmel sonuçlar almanızı sağlar. Fakat sizin için en uygun selülit tedavisi veya tedavi kombinasyonu için doktorumuzla detaylı bir görüşme sağlamanız gerekmektedir.

Tokat’ta Selülit Tedavisinin Fiyatı Nedir?

Aradığınız sonuçları anlayacak ve tedavi planını belirleyeceğiz. Fiyatlar tedaviye ve süre planlamasına göre değişkenlik gösterir. Bunun için lütfen randevu talep edin.