Emtone, Selülit Tedavisi

Uygulama işlemi fiyat bilgisi için kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz.

Tokat Emtone, Tokat Emtone Tedavisi Fiyatları

EMTONE ile İncelme Tedavim Ne Kadar Sürer?

Tek bir EMTONE seansı bölgeye göre yaklaşık 15-30 dakika sürer. Cilt sıkılaştırma seansından sonra hastalar yan etkiler olmadan normal aktivitelerine devam edebilirler.

Tokat Emtone fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0532 300 58 25 numaralı telefondan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Foto Galeri

5 Dakikada Fiyat Al

Kaç EMTONE Seansına İhtiyacım Var?

İlk ziyaretiniz sırasında doktorunuz ihtiyaçlarınızı değerlendirecek ve kişiselleştirilmiş bir tedavi planı tasarlayacaktır. Bireysel tedavi planınızı tasarlamanıza yardımcı olur. Tipik olarak, hastalar, her seans yaklaşık 20 dakika süren, haftada bir veya iki kez planlanmış 4 tedavi seansına ihtiyaç duyar. Bu, tedavi alanına göre değişecektir.

Tedavi Ne Hissettirir?

EMTONE Tokat, dermise radyofrekans enerjisi iletir. Bu termal enerji dokuyu ısıtır ama rahatsız edici düzeyde değildir. Sıcaklık, el aletinin cilt üzerinde sürekli dairesel hareketini içeren bir sıcak taş masajına benzetilebilir.

Bu Tedavinin Sonuçlarını Ne Kadar Hızlı Göreceğim?

EMTONE tedavilerinin tam etkilerini görmek birkaç haftadan birkaç aya kadar sürebilir. Bunun nedeni, cihazın artan doku dolaşımı ve kolajen üretimi gibi vücuttaki doğal tepkileri uyarmasıdır. Bu eylemler arttıkça cilt ve alttaki yağ dokusu iyileşir. 

EMTONE Tedavisinden Sonra Sonuçlar

Sonuçlar, tedavi süreci tamamlandıktan sonra görülen en iyi sonuçlarla, tek bir tedavi kadar kısa sürede görülebilir. Sonuçlar tedaviden sonraki aylarda iyileşir. Bu cerrahi olmayan, invaziv olmayan bir prosedür olduğundan, hastalar tedaviden hemen sonra normal aktivitelerine devam edebilirler.

Tokat’ta Emtone Tedavisinin Fiyatı Nedir?

Aradığınız sonuçları anlayacak ve tedavi planını belirleyeceğiz. Fiyatlar tedaviye ve süre planlamasına göre değişkenlik gösterir. Bunun için lütfen randevu talep edin.