EmSculpt Neo

Uygulama işlemi fiyat bilgisi için kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz.

Tokat Emsculpt NEO, Tokat Emsculpt NEO Fiyatları

EMSculpt Neo nasıl çalışır?

Yenilikçi ve invaziv olmayan bir vücut şekillendirme prosedürü olan EMSCULPT NEO ile yağ yakın ve kas inşa edin. EMSCULPT, herhangi bir kesinti olmaksızın aynı anda yağları yok etmek ve kas tonusu oluşturmak için iki farklı enerjiyi birleştirir.

Birkaç seansta, yağı %30’a kadar gözle görülür bir şekilde azaltmak ve kas kütlesini %25’e kadar geliştirmek mümkündür.

Tokat Emsculpt NEO fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0532 300 58 25 numaralı telefondan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

5 Dakikada Fiyat Al

EMSCULPT NEO TOKAT, vücut şekillendirmeye yönelik benzersiz, tamamen müdahalesiz bir yaklaşımda iki farklı enerjiyi birleştirir. Aplikatör aynı anda hem RF veya radyo frekansı enerjisi hem de Yüksek Yoğunlukta Odaklanmış Elektromanyetik enerji olan HIFEM+ yayar.

RF enerjisi, ısınmaya benzer şekilde kas liflerini ısıtır ve onları aktiviteye hazırlar. Deri altı yağ hücreleri de kalıcı olarak hasar gördükleri ve güvenle vücuttan atılabilecekleri süreç olan apoptoza neden olacak bir seviyeye kadar ısıtılır. HIFEM+ enerjisi daha sonra kas liflerini kasarak 20.000 mekik veya çömelmeye eşdeğerdir ve bu da kas kütlesinde bir artışa neden olur. Metabolizmanız da hızlanır.

Bireysel bir EMSCULPT NEO seansı alan başına sadece 30 dakika sürer ve 20.000 egzersiz yapmaya eşdeğerdir. Sonuçlar değişebilirse de en az dört seans öneriyoruz ve bazı hastalar umdukları sonuçlara ulaşmak için daha fazla seans gerektirebilir.

Tokat Emsculpt NEO Tedavisinin Fiyatı Nedir?

Aradığınız sonuçları anlayacak ve tedavi planını belirleyeceğiz. Fiyatlar tedaviye ve süre planlamasına göre değişkenlik gösterir. Bunun için lütfen randevu talep edin.