Coolsculpting

Uygulama işlemi fiyat bilgisi için kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz.

Tokat Coolsculpting, Tokat Coolsculpting Fiyatları

Tokat’ta İNATÇI YAĞLARINIZDAN KURTULMAK MI İSTİYORSUNUZ?

Tokat Coolsculpting İle Tanışmalısınız.

CoolSculpting Nedir?

Neden Tokat Coolsculpting Seçmelisiniz?

  • En pratik çözüm
  • Bundan sonra kesinlikle kesinti yok
  • Simetrik zayıflama sonucu
  • Uzun vadeli güvenlik
  • FDA onaylı
  • Bölgedeki %25 yağları kalıcı olarak yok eder
  • Aynı gün içinde birden fazla alanı tedavi edebilir
  • Ameliyatsız tedavi
  • Dünya çapında gerçekleştirilen 10 milyon tedavi
  • Doktorlar tarafından yapılan tıbbi prosedür

Tokat Coolsculpting fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0532 300 58 25 numaralı telefondan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Foto Galeri

5 Dakikada Fiyat Al

Tokat’ta Kaç CoolSculpting tedavisine ihtiyacım olacak?

Coolsculpting samsun tek seanslık bir tedavidir. Tedavi, tedavi günü boyunca çoklu aplikatör ile yapılır. Hastaların sadece %20’si 3 ay sonra ikinci bir tedaviye ihtiyaç duyabilir. Yağ kalınlığının 5 cm’den fazla olduğu bölgelerde ikinci bir tedavi gerekebilir. Aplikatörler genellikle 5 cm yağ kalınlığını vakumlayabilmektedir. Alt tabakalar aplikatör içinde vakumlanmadığından kalın yağ bölgeleri için ikinci bir tedavi gerekebilir.

Yağ nereye gidiyor?

Tedavi edilen yağ hücreleri dondurulduktan sonra doğal olarak işlenir ve vücuttan atılır. Seans sırasında yağ hücreleri küçülür ve vücudumuz tarafından karaciğerde parçalanmak üzere tanımlanır. Bu süreç, tüm ölü yağ hücreleri dışkılama ile gastrointestinal sistemden atılana kadar 3 ay devam edecektir.

Vücudum için zararlı mı?

Vücudumuzda her gün hücre ölümü meydana geldiğinden ve yaşamımız boyunca ölü hücreler bu yolla ortadan kaldırıldığından, bu vücuda özel bir yük oluşturmaz. Programlanmış hücre ölümü, vücudumuzun hücre yenilenmesi için kullandığı bir süreçtir. Örneğin deri hücrelerinin ömrü 4 hafta veya kırmızı kan hücrelerinin ömrü 120 gündür. Böylece her 4 haftada bir cilt hücreleri ölür ve yeni hücreler üretilir.

Yağ donuyor mu | CoolSculpting kalıcı mı?

Kilo almadığınız sürece sonuçlar kalıcıdır. Örneğin mide bölgenizde 400 yağ hücreniz var. Biz bir tedavi yapmadıkça yağ hücreleri doğal olarak ölmezler. Tedaviden sonra %30 ölecek ve sadece 300 hücreye sahip olacaksınız. Bu sayı hayatınız boyunca değişmeyecektir. Tedaviden sonra kilo alırsanız kalan 300 yağ hücresi genişler ve tedavi öncesi aynı boyuta tekrar ulaşabilirsiniz. Ama artık yağ hücrelerinin sayısı artmayacak.

Tokat’ta Coolsculpting seansınızda neler beklenir?

Tedavi ağrılı değildir. Emme uygulandığında bölgede bir miktar çekme ve basınç hissedeceksiniz. Soğutma ilk birkaç dakika içinde başladığından, tipik olarak yoğun bir soğukluk hissedersiniz. Bu rahatsızlık 15 dakika içinde kaybolacaktır. Bölge genellikle tedavi sırasında 5 ila 10 dakika içinde uyuşur. Birçok kişi tedavileri sırasında kitap okur, video izler, dizüstü bilgisayarında çalışır ve hatta şekerleme yapar. Tedaviden sonra bölgeye 2 veya 3 dakika masaj yapıldığından biraz karıncalanma hissedebilirsiniz. Hastalar tedaviden hemen sonra normal aktivitelerine dönerler.

Sonuçları ne zaman göreceğim?

Tedavinizden 3 hafta sonra değişiklikleri görmeye başlayabilir ve en çarpıcı sonuçları 2-3 ay sonra yaşayacaksınız. Vücudunuz tedaviden sonra 4 ila 6 aya kadar yağ hücrelerini atmaya devam edecektir.

Tokat’ta Coolsculpting Tedavisinin Fiyatı Nedir?

Aradığınız sonuçları anlayacak ve tedavi planını belirleyeceğiz. Fiyatlar tedaviye ve süre planlamasına göre değişkenlik gösterir. Bunun için lütfen randevu talep edin.