Soğuk Lipoliz, Coolsculpting

Uygulama işlemi fiyat bilgisi için kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz.

Samsun Soğuk Lipoliz, Samsun Soğuk Lipoliz Fiyatları

Soğuk Lipoliz işlemi yağı azaltmak için nasıl çalışır?

Canlı yağ hücrelerini dondurur. Daha sonra kristalleşirler ve doğal metabolizma süreci ile vücuttan atılırlar.

Samsun Soğuk Lipoliz fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0532 300 58 25 numaralı telefondan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Foto Galeri

5 Dakikada Fiyat Al

Soğuk lipoliz tedavisi ne kadar sürer?

Tüm prosedür yaklaşık 1 saat sürer. Bu şunları içerir: Hedef bölgedeki yağ yüzdesini tahmin etmek için 15 dakika, prosedürü hazırlamak için 5 dakika ve 40 dakika yağ dondurma tedavisi. Tedavi sırasında hasta, yağ dondurma cihazı açık olarak yatar. Ortalama sıcaklık -10 santigrat derecedir.

Soğuk lipoliz tedavisi ağrıya neden olur mu?

Biraz ağrı olabilir. Hastalar genellikle tedavinin ilk 5 dakikasında hafif bir hoş olmayan duygu yaşarlar. Bu, vakumlama işlemi sırasındadır. Sonra rahatlama ve alışma süreci ile işlem tamamlanır.

Soğuk lipoliz sonrası iyileşme ne kadar sürer?

Soğuk lipoliz, invaziv olmadığı için sıfır iyileşme süresine sahiptir. Hastalar tedaviden hemen sonra günlerine devam edebilirler. Hafif bir ağrı olabilir ama bu kısa sürede geçer. En iyi sonuçların alınabilmesi için doktor tavsiyelerinin dinlenmesi tavsiye edilir.

Soğuk lipoliz tedavisinin yan etkileri var mı?

Soğuk lipoliz Yağ Dondurma cihazımız titiz test ve araştırmalardan geçmiştir. FDA tarafından da onaylanmıştır. Bu, işlemin kliniğimizde yapılması durumunda kalıcı veya zarar verici yan etkileri olmadığı anlamına gelir. Etkilenme olasılığı sıfır olduğundan, böbrek, akciğer vb. gibi diğer vücut bölümleri üzerindeki olumsuz etki konusunda endişelenmenize gerek yoktur.

Samsun’da Soğuk Lipoliz Fiyatları?

Aradığınız sonuçları anlayacak ve tedavi planını belirleyeceğiz. Fiyatlar tedaviye ve süre planlamasına göre değişkenlik gösterir. Bunun için lütfen randevu talep edin