Selülit Tedavisi, Emtone

Uygulama işlemi fiyat bilgisi için kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz.

Samsun Selülit Tedavisi, Samsun Selülit Tedavisi Fiyatları

Samsun’da Selülit Tedavisinin Faydaları

Selülit sorunları yaşıyorsanız, yalnız değilsiniz. Özellikle kadınların %80’inden fazlası, kalıcı olarak kurtulmak istedikleri istenmeyen selülitlere sahiptir. Ne yazık ki selülit, liposuction gibi geleneksel vücut şekillendirme prosedürleriyle tedavi edilemeyen tuhaf bir kozmetik sorundur. Bu yağla ilgili bir sorun değil; aslında cilt yüzeyinin altındaki yapısal sorunlardan kaynaklanır. Sonuç olarak, selülit, kozmetik hizmetler sunan tıp uzmanları için özel bir zorluk oluşturmuştur.

Samsun Selülit Tedavisi fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0532 300 58 25 numaralı telefondan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Foto Galeri

5 Dakikada Fiyat Al

Yıllardır sayısız selülit tedavisi piyasaya sunuldu. Bunlardan bazıları minimal invaziv “hızlı düzeltmeler” iken diğerleri daha kapsamlı cerrahi prosedürlerdir. Bununla birlikte, bu tedavilerin hiçbiri, şimdiye kadar hastaların arzu ettiği yüksek kaliteli, uzun süreli sonuçları sağlamadı.

Selülit tedavisi, hücresel düzeyde kollajen büyümesini uyaran tek seferlik bir tedavidir. Bunu yaparken, bu selülit tedavisi vücudunuzla birlikte çalışarak bir veya daha fazla ay boyunca giderek daha belirgin sonuçlar üretir. Optimum sonuçlar genellikle ilk ay içinde elde edilir, ancak bundan sonra bile iyileşmeye devam edebilir ve cildinizin gelecek yıllar boyunca pürüzsüz ve çekici olmasını sağlamaya yardımcı olabilir.

Mevcut en güvenli, en gelişmiş selülit tedavisi!

Minimal invaziv tedavi seçeneği

Tek seferlik tedavilerde bile, selülitin çukurlu görünümünü azaltan daha pürüzsüz, daha kalın ve daha sıkı bir cilt ile sonuçlanır.

Tek seansta birden fazla alan tedavi edilebilir

Diğer birçok selülit tedavisi seçeneğinden daha uygun maliyetli

Anestezi gerektirmez

Minimum ağrı veya rahatsızlık

İyileşme süresi gerektirmez

Asıl sonuçlar bir ay içinde görülür, daha belirgin uzun vadeli sonuçlar birkaç ay sonra görünür hale gelir ve birkaç yıl sürer

Samsun’da Selülit Tedavisinin Fiyatı Nedir?

Aradığınız sonuçları anlayacak ve tedavi planını belirleyeceğiz. Fiyatlar tedaviye ve süre planlamasına göre değişkenlik gösterir. Bunun için lütfen randevu talep edin.