EmSculpt Neo

Uygulama işlemi fiyat bilgisi için kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz.

Samsun Emsculpt NEO, Samsun Emsculpt NEO Fiyatları

EMSculpt Neo nasıl çalışır?

Bu invaziv olmayan vücut şekillendirme tedavisi, zayıflama ve kaslanmaya çift yönlü bir yaklaşım sağlamak için elektromanyetik teknolojiyi radyo frekansıyla birleştirir.

İlk olarak, radyofrekans enerjisinin sıcaklığı, kaslara kan akışını hızlandırır, bu da onların daha güçlü ve daha hızlı olmalarına yardımcı olur. Bu aynı zamanda yağ katmanlarını ısıtarak kalıcı olarak parçalanmalarına neden olur.

Samsun Emsculpt NEO fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0532 300 58 25 numaralı telefondan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

5 Dakikada Fiyat Al

Ardından, yüksek yoğunluklu odaklanmış elektromanyetik teknoloji, yağın azalmasına yardımcı olan ve kasların büyümesine neden olan supramaksimal kasılmalar sağlar, böylece daha belirgin ve konturlu bir görünüm elde edersiniz.

Bu süreçler birlikte, Samsun’da EMSculpt Neo’nun artırılmış güç ve sıkılığa sahip daha ince, daha tonlu bir gövde elde etmedeki yüksek başarı oranından sorumludur. Ayrıca tedavi, kaslarınızın daha fazla çalışmasına yardımcı olur, böylece devam eden spor antrenmanlarının sonuçlarını görmeye devam edersiniz. Kısacası, antrenmanınızın daha çok çalışmasını sağlar.

Samsun’da EMSculpt Neo’dan sonra ne beklenir?

EMSculpt Neo hiçbir iyileşme süresi gerektirmez ve en iyi sonuçlar 4-6 seanslık bir süreçte elde edilebilir. Sağlıklı bir diyet ve düzenli egzersizin yanı sıra tedavi, şekillendirilmiş, aerodinamik bir figür oluşturmaya yardımcı olur.

Samsun Emsculpt NEO Tedavisinin Fiyatı Nedir?

Aradığınız sonuçları anlayacak ve tedavi planını belirleyeceğiz. Fiyatlar tedaviye ve süre planlamasına göre değişkenlik gösterir. Bunun için lütfen randevu talep edin.