Soğuk Lipoliz, Coolsculpting

Uygulama işlemi fiyat bilgisi için kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz.

Nevşehir Soğuk Lipoliz, Nevşehir Soğuk Lipoliz Fiyatları

Soğuk Lipoliz Nedir?

Vücut yağları inatçı olabilir. Mükemmel vücut şeklinizi ortaya çıkarmak için gitmesi gereken o çirkin küçük şişkinlikleri hiçbir diyet veya egzersizin çıkaramayacağı bir nokta gelir.

Son gelişmeler, hastalara mükemmellik arayışlarında yardımcı olmak için yağ eritme ve cilt sıkılaştırma özelliklerine sahip cerrahi olmayan, invaziv olmayan tedaviler olarak şekillendi.

Nevşehir Soğuk Lipoliz fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0532 300 58 25 numaralı telefondan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Foto Galeri

5 Dakikada Fiyat Al

Soğuk lipoliz tedavisi bölgesel fazlalıkları hedef alarak, bu fazlalıklardan kurtulmanızı sağlayan yenilikçi bir sistemdir.

Soğuk lipoliz bölgesel fazlalıkları hedef alarak daha biçimli bir vücut yaratan bir sistemdir. Sadece tek seansta kalıcı sonuçlar sağlayan bir bölgesel incelme yöntemidir.  Soğuk lipoliz işlemi yağ dokusunun dondurucu bir soğuğa maruz bırakılmasıdır. -8, hatta -11’lere kadar varan bu dondurucu soğuk yağ hücresinin bütünlüğünü bozarak, hücrenin parçalanmasına neden olur. Bunu yaparken de kas, sinir gibi çevre dokulara herhangi bir zarar vermez.

Her Soğuk Lipoliz Sistemi Aynı Değildir

Tek FDA onaylı soğuk lipoliz teknolojisi için bize danışmalısınız. 2000li yıllarda geliştirildiğinden beri tüm dünyada milyonlarca hasta üstünde başarıyla uygulanmış, etkinliği 100’den fazla bilimsel araştırmayla kanıtlanmıştır.

Bölgesel yağlanma sorunu yaşayan, daha biçimli bir vücuda kavuşmak isteyen ama cerrahi bir müdahale yaptırmaktan kaçınan herkes soğuk lipoliz teknolojisinden faydalanabilir.  Sistemin en önemli artılarından biri de tedavinin hemen ardından işinize, sosyal yaşamanıza geri dönebilmeniz. Ağrısız ve acısız bir işlem olması, tek bir seansta etkisini göstermesi de soğuk lipolizi en popüler bölgesel incelme tedavisi haline getiriyor.

Nevşehir’de Soğuk Lipoliz Fiyatları?

Aradığınız sonuçları anlayacak ve tedavi planını belirleyeceğiz. Fiyatlar tedaviye ve süre planlamasına göre değişkenlik gösterir. Bunun için lütfen randevu talep edin