Selülit Tedavisi, Emtone

Uygulama işlemi fiyat bilgisi için kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz.

Nevşehir  Selülit Tedavisi, Nevşehir Selülit Tedavisi Fiyatları

Selülit sizi rahatsız ediyorsa, yalnız değilsiniz. Selülitten kurtulma veya en azından azaltma arzumuz birçok tedavi seçeneğine yol açmıştır. Piyasada bu kadar çok tedavi varken neyin işe yaradığını bilmek zor olabilir.

Araştırmalar, bazı tedavilerin en azından bir süreliğine selüliti daha az fark edilir hale getirebileceğini gösterdiğini bilmekten mutlu olacaksınız.

Nevşehir Selülit Tedavisi fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0532 300 58 25 numaralı telefondan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Foto Galeri

5 Dakikada Fiyat Al

Nevşehir’de Radyo frekans ile Selülit Tedavisi

Bu, selüliti ısıtan bir tedavi türüdür. FDA onaylı bir cihaz, selüliti hedeflemek için radyofrekansı lazer, emme ve masajla birleştirir. Son araştırmalar, bazı hastaların biraz daha az selülit gördüğünü gösteriyor. Ancak bu sonuç kısa sürelidir ve bu küçük değişikliği görmek için birkaç tedaviye ihtiyaç vardır.

Tedaviden sonra morluklar yaygındır. Bunlar zamanla kaybolur.

Selülit Nasıl Çoğalır?

Selülit, lifli bantlar cildinize çok fazla baskı uyguladığında gelişir. Bu basınç çukurlar ve buruşma yaratır. Selülit azaltma tedavimiz, cildinizin çukur ve pürüzlü görünmesine neden olan lifli bantları parçalamak için özel bir cihaz kullanarak görünümünüzü iyileştirir.

Selülit azaltma seansınız sırasında kurtulmak istediğiniz çukurlu bölgelere odaklanacağız. Size uygun olan cihaz, hedef bölgenizdeki lifleri parçalayacaktır. Bu lifler parçalandığında, tedavi edilen bölgenizdeki cilt daha pürüzsüz hale gelir ve selülitleriniz azalır.

Nevşehir’de Selülit Tedavisinin Fiyatı Nedir?

Aradığınız sonuçları anlayacak ve tedavi planını belirleyeceğiz. Fiyatlar tedaviye ve süre planlamasına göre değişkenlik gösterir. Bunun için lütfen randevu talep edin.