Emtone, Selülit Tedavisi

Uygulama işlemi fiyat bilgisi için kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz.

Nevşehir Emtone, Nevşehir Emtone Tedavisi Fiyatları

EMTONE, selüliti etkili ve ameliyatsız bir şekilde ortadan kaldıran ve cildi pürüzsüzleştiren, sıkılaştıran ve sıkılaştıran benzersiz bir cihazdır. Aynı zamanda cildin gevşekliğini de iyileştirir. EMTONE, uzun süreli sonuçlarla daha tonlu bir görünüm sağlar. Diğer vücut şekillendirme tedavileri, diyet ve egzersizin yanında idealdir.

Nevşehir Emtone fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0532 300 58 25 numaralı telefondan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Foto Galeri

5 Dakikada Fiyat Al

EMTONE Nevşehir, selülit görünümünü azaltmak için FDA onaylıdır ve araştırmalar EMTONE

  • kollajeni %59 arttırır
  • elastini %64 arttırır
  • dermisin kalınlığını %44 arttırır.
  • Rakamlar her şeyi söylüyor – EMTONE gerçekten bilimsel olarak kanıtlanmış sonuçlar sağlıyor.

EMTONE selüliti azaltmak için mükemmel bir çözümdür. Monopolar radyofrekans ve basınç dalga tedavisini aynı anda birleştiren gelişmiş bir selülit tedavi cihazıdır. EMTONE aplikatörü cilde güvenli elektrik enerjisi sağlar ve cildi uyaran dalgalar yayar. Tedavi sırasında, RF’nin güvenli bir şekilde yayılmasını sağlamak için genellikle hastanın sırtına bir topraklama pedi yerleştirilir.

Radyofrekans enerjisi aplikatörün ucundan cilde hareket eder ve onu 44 dereceye kadar ısıtır. Bu sıcaklık çok önemlidir çünkü cildin altındaki kolajen deki yapısal değişiklikleri tetikler. Kollajen birikmeye başlar ve cilt dokusu iyileşir ve pürüzsüz olur. Ayrıca cilt sıkılaşır ve selülit azalır. Böylece dokuyu gençleştirir, kolajen üretimini uyarır ve cildi pürüzsüzleştirir, sıkılaştırır ve sıkılaştırır.

Hem termal hem de mekanik enerjinin eş zamanlı emisyonu, bağ dokusu üzerinde daha büyük bir etkiye sahiptir ve enerjilerin ayrı ayrı yayılmasından çok daha iyi selülitle savaşır.

Nevşehir’de Emtone Tedavisinin Fiyatı Nedir?

Aradığınız sonuçları anlayacak ve tedavi planını belirleyeceğiz. Fiyatlar tedaviye ve süre planlamasına göre değişkenlik gösterir. Bunun için lütfen randevu talep edin.