EmSculpt Neo

Uygulama işlemi fiyat bilgisi için kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz.

Nevşehir Emsculpt NEO, Nevşehir Emsculpt NEO Fiyatları

EMSculpt NEO nedir?

EMSculpt NEO, 30 dakikalık seansta iki enerjinin, radyo frekansının ve yüksek yoğunluklu odaklı elektromanyetik enerjinin mükemmel kombinasyonunu kullanarak yağ azaltma, vücut şekillendirme ve kas tonusunu aynı anda iyileştirmeye yardımcı olan tek tedavidir.

Bu cerrahi olmayan ve non-invaziv prosedür, hedeflenen bölgede 4 ila 6 seans içinde gözle görülür sonuçlar verir.

Nevşehir Emsculpt NEO fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0532 300 58 25 numaralı telefondan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

5 Dakikada Fiyat Al

EMSculpt NEO Nevşehir, aynı anda inatçı yağları ve kasları hedef alan güvenli bir cihaz olmasını sağlayan FDA onaylıdır.

EMSculpt NEO nasıl çalışır?

Radyo Frekansı ve HIFEM (Yüksek yoğunluklu odaklı elektromanyetik enerji) olmak üzere iki farklı teknolojiyi birleştiren bu ameliyatsız vücut şekillendirme tedavisi, %30 inatçı yağları azaltmak ve %25 kas hacmini artırmak için mükemmel bir çözümdür.

EMSculpt NEO Kas hacmi

HIFEM+, kas liflerinin kasılmasına ve düzenli egzersizle elde edilemeyen bölgedeki kas gruplarını hedeflemeye odaklanır. Yüksek yoğunluk nedeniyle, kasları bu aşırı koşullara uyum sağlamaya zorlayan ve kas liflerinin ve hücrelerinin sayısını ve büyümesini artıran kasılmaların sayısı artar.

EMSculpt, hedeflenen bölgedeki kasları güçlendirme, tonlama ve tanımlama üzerinde bu şekilde çalışır.

Klinik çalışmalar, ortalama olarak %25 kas hacmi artışı göstermiştir.

EMSculpt NEO Nevşehir’de Yağ azaltma

Bu tedavide radyo frekansı, kasları bu durumda HIFEM+ enerjisi olan yüksek yoğunluklu antrenmana hazırlamak için antrenman öncesi bir aktivite olarak kullanılır. Ancak birkaç dakika sonra deri altı yağındaki sıcaklık, doğal metabolik süreçlerle vücuttan atılan yağ hücrelerine kalıcı olarak zarar verecek bir düzeye ulaşır.

Klinik çalışmalar, deri altı yağında ortalama %30’luk bir azalma olduğunu göstermiştir.

Kas Isıtmanın Faydaları

Gelişmiş Kan Temini: Oksijen ve besinlerin daha iyi verilmesi, daha hızlı yenilenme ve kas büyümesi.

Isı Şok Proteinleri: Kas hipertrofisinde çok önemli bir rol oynayan ısı şoku proteinlerinin önemli ölçüde daha yüksek ifadesi.

Artan Konfor: Önceden ısıtılmış kaslar ile hastalar daha kısa sürede daha yüksek kas kasılma yoğunluklarına ulaşabilirler. Bu, tedavi sonuçlarını daha da iyileştirir

Kas Dokusu Üzerindeki Etkileri:

Egzersizden daha hızlı sonuçlar

Çalışmalar, Emsculpt NEO tedavilerinin, kas büyümesini destekleyen hücreleri, kabaca 12 ila 16 haftalık direnç antrenman programına* eşdeğer bir seviyeye kadar aktive ettiğini gösterdi.

Isıtılmış kasların

şekillendirilmesi RF ile kombinasyon sayesinde EMSCULPT NEO, optimum sonuçlar için ısıtılmış kasları şekillendiren dünyadaki tek kas cihazıdır.

Kas artışı

Bu, hacimsel büyümeye (hipertrofi) ve kas liflerinin artışına (hiperplazi) yol açar.

Ortalama olarak kaslar %25 oranında büyür

Nevşehir’de Emsculpt NEO Tedavisinin Fiyatı Nedir?

Aradığınız sonuçları anlayacak ve tedavi planını belirleyeceğiz. Fiyatlar tedaviye ve süre planlamasına göre değişkenlik gösterir. Bunun için lütfen randevu talep edin.