Soğuk Lipoliz, Coolsculpting

Uygulama işlemi fiyat bilgisi için kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz.

Mersin Soğuk Lipoliz, Mersin Soğuk Lipoliz Fiyatları

Soğuk lipoliz nedir?

Soğuk lipoliz istenmeyen yağları dondurarak vücudunuzu şekillendirmek için yenilikçi bir yöntem kullanan, müdahalesiz ve cerrahi olmayan bir yağ azaltma tedavisidir. Özellikle sorunlu bölgelerdeki yağ ceplerini tedavi etmek için kullanışlıdır. Soğuk lipoliz mersin herhangi bir ameliyat gerektirmeden ağrısızdır ve sıfırdan minimuma kadar kesinti süresine sahiptir.

Mersin Soğuk Lipoliz fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0532 300 58 25 numaralı telefondan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Foto Galeri

5 Dakikada Fiyat Al

Soğuk lipoliz ile tedavi edilebilecek alanlar!

Tedavi, üst kol yağı, sütyen yağı, sırt yağı ve kalçaların altındaki yağ (muz rulo olarak da bilinir) ile birlikte uyluk, karın ve yanlardaki inatçı yağ veya görünür yağ şişkinliklerini azaltmayı hedefler. Kollardaki ve karın bölgesindeki soğuk lipoliz işlemi için en uygun alanlardır.

Bu devrim niteliğindeki teknoloji FDA onaylı, güvenli ve etkilidir ve dünya çapında 7 milyondan fazla tedavi döngüsünü başarıyla tamamlamıştır.

Neden Soğuk Lipolizi Tercih Etmeliyiz?

Liposuction operasyonlarından sonra bile yağın alındığı bölgede oluşan doku boşluğundan dolayı ciltte sarkmalar meydana gelir fakat soğuk lipoliz yağ hücrelerini dondururken derinin sıkılaşmasını sağlayan bir uygulamadır.

Soğuk lipoliz sonuçları kalıcı mı?

Kalıcı diyebileceğimiz bir uygulama çünkü bölgesel yerleşik yağları donduruyor ve parçalanarak vücuttan atılmasını sağlıyor. Elbette kötü beslenirseniz, kilo alırsanız, bedeninizi hareketsiz bırakırsanız tabi ki eski haline ya da daha kötüsüne de döndürebilirsiniz.

Mersin’de Soğuk Lipoliz Fiyatları?

Aradığınız sonuçları anlayacak ve tedavi planını belirleyeceğiz. Fiyatlar tedaviye ve süre planlamasına göre değişkenlik gösterir. Bunun için lütfen randevu talep edin