Emtone, Selülit Tedavisi

Uygulama işlemi fiyat bilgisi için kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz.

Mersin Emtone, Mersin Emtone Tedavisi Fiyatları

Mersin’de EMTONE Tedavisi Güvenli mi?

EMTONE cihazı, radyofrekans teknolojisinin önde gelen üreticilerinden biri tarafından geliştirilmiştir. FDA onayı almak için sıkı klinik testler yapıldı. EMTONE tedavisinden sonra hafif bir kovan benzeri reaksiyon veya kalıcı kızarıklık meydana gelebilse de, bunlar çok nadirdir. Ters etkiler oldukça nadirdir çünkü cihazda konfor ve güvenlik sağlayan geri bildirim ve otomatik kapanma güvenlik mekanizmaları bulunur.

Mersin Emtone fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0532 300 58 25 numaralı telefondan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Foto Galeri

5 Dakikada Fiyat Al

EMtone ile radyofrekans ne demek?

Harika detay! Bu durumda selülite neden olan etkenleri hedeflediğimiz şeye bağlı olarak tüm cihazlarımızla farklı enerjiler kullanıyoruz. Emtone tarafından kullanılan lazer enerjisi, elektromanyetik enerji ve radyofrekans (RF) enerjisini kullanan cihazlarımız mevcuttur. Tüm enerjiler ısı üretme yeteneğine sahiptir. Radyofrekans cildin daha derin katmanlarını ısıtarak yeni kolajen ve elastin üretir, bu da cildin daha sıkı ve daha genç görünmesine yardımcı olur. Radyofrekansın bir avantajı, iletilen ısının cilt yüzeyini etkilememesidir, bu nedenle tüm cilt tipleri için güvenlidir ve aktif bir bronzluğa sahip olmanızın bir önemi yoktur!

Emtone hem radyo frekansı hem de hedeflenen basınç enerjisini kullanır. Hedeflenen basınç enerjisi nedir?

Emtone ile ilgili şaşırtıcı olan şey, selülit görünümüne neden olan TÜM bileşenleri ele almak için ikili bir RF ve hedeflenen basınç enerjisi kombinasyonuna sahip olmasıdır. Hastalar bu tedaviyi sıcak taş masajı gibi hissetmeye benzetirler. Radyofrekans ısıyı üretir ve hedeflenen basınç enerjisi titreşimli masaj yönünü sağlar. Yağ birikintilerini ve lifli bantları parçalamak için titreşim ve basınç sağlayarak çukurlu cildin pürüzsüzleşmesini sağlar.

Mersin’de Emtone Tedavisinin Fiyatı Nedir?

Aradığınız sonuçları anlayacak ve tedavi planını belirleyeceğiz. Fiyatlar tedaviye ve süre planlamasına göre değişkenlik gösterir. Bunun için lütfen randevu talep edin.