Coolsculpting

Uygulama işlemi fiyat bilgisi için kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz.

Mersin Coolsculpting, Mersin Coolsculpting Fiyatları

Mersin’de Bölgesel Yağlarınızdan Kurtulmak için bi çözüm mü arıyorsunuz?

Mersinde Coolsculpting İle Tanışmalısınız.

Mersin Coolsculpting, Mersin’de Coolsculpting Tedavisi Fiyatları

Coolsculpting ile Yağ dondurmak size nasıl yardımcı olabilir?

Bir tedaviye karar verdiğinizde, kısa vadeli sonuçlar kadar uzun vadeli sonuçlar da önemlidir. Coolsculpting tedavisi uzun vadede vücudunuzu simetrik olarak şekillendirmenize yardımcı olacaktır. Yıllar sonra kilo alsanız bile vücut şekliniz simetrik olarak korunur.

Mersin Coolsculpting fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0532 300 58 25 numaralı telefondan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Foto Galeri

5 Dakikada Fiyat Al

Cildinize bir kanülün girdiği tedaviler çok etkileyici kısa vadeli sonuçlara sahiptir. Fakat 2-3 yıl sonra tekrar kilo alırsanız kanülün etki ettiği bölgede yağ hücreleri büyümeyecektir. Ancak kanülün etki etmediği bölgelerde yağ birikimi meydana gelir. Bu nedenle invaziv tedaviler sonrasında sizi rahatsız edebilecek düzensiz bir vücut şekli ile karşılaşabilirsiniz.

Tedavimden sonra normal aktivitelerime dönebilir miyim?

Evet yapabilirsin. Bu prosedür tamamen cerrahi değildir, bu nedenle tipik olarak hemen normal aktivitelerinize dönebilirsiniz. CoolSculpting tedavisi tamamlandıktan sonra hastalar genellikle aynı gün işlerine dönerler.

Tedavi sonrası bakım nasıl olur?

Tedavinizden sonra herhangi bir takviyeye gerek yoktur. Ancak kilo alma dönemindeyseniz, iyi sonuçlar alamayabilirsiniz. Bu nedenle bir Coolsculpting tedavisi planlıyorsanız, tedaviden sonra yüksek proteinli ve düşük karbonhidratlı sağlıklı beslenme alışkanlığı önerilir. Birçok hasta, bir tedaviden sonra kendilerine bakmak için daha fazla motive olurlar. Bu dönemde yeterli miktarda su içmek ve küçük yürüyüşler yapmak dolaşımı artıracak ve bu süreç için faydalı olacaktır.

İşlemden sonra kilo alırsam ne olur?

Birçok kişi, prosedürlerinin sonuçlarını gördükten sonra, ideal kilolarına yakın kalmak için daha da motive olurlar. Bununla birlikte, kilo alırsanız, vücudunuzun her yerinde eşit olarak alabilirsiniz. Cerrahi işlemlerden farklı olarak, tedavi sonrasında kilo alsanız dahi vücudunuzda herhangi bir asimetri veya düzensizlik yaşamazsınız. Kalan yağ hücreleri genişleyeceğinden tedavi öncesi vücut ölçülerinize dönebilirsiniz. Soğuk lipoliz tedavisi tekrarlanabilir, sadece 3 ay ara ile tekrar tedavi olmak yeterlidir. Bu tedaviyi hayatınız boyunca birçok kez yaptırabilirsiniz.

Mersinde Coolsculpting Herhangi bir yan etkisi var mı?

İşlem sırasında, tedavi bölgesinde çekme, hafif sıkışma, yoğun soğuk, karıncalanma ve kramp hissi yaşayabilirsiniz. Bölge uyuştukça bu hisler azalır. Prosedürü takiben tipik yan etkiler arasında geçici kızarıklık, şişme, morarma, hassasiyet, ağrı, kaşıntı veya cilt hassasiyeti bulunur. Bu etkiler geçicidir ve ölü yağ hücrelerinin bir sonucudur. Bol su içmek yan etkilerden kolayca kurtulmanıza yardımcı olacaktır.

Soğuk yanığı riski var mı?

Tüm tedaviler uzman doktor tarafından yapılır. Cryolipolysis tıbbi bir tedavi olduğu için her zaman dikkatli yapılmalıdır. Soğuk yanığı çok nadirdir ve sadece tecrübesiz sağlık personelinin profesyonel olmayan uygulamaları sonucu görülür.

Mersinde CoolSculpting %100 İşe yarıyor mu?

Maalesef %100 çalışmıyor. Kriyolipoliz medikal bir estetik işlem olduğu için cerrahi tedavi gibi sonuçların garantisi yoktur. Kesin sonuç almak isteyen hastalar cerrahi tedavileri tercih etmelidir. Medikal tedavilerde hastaların vücut tepkileri de sonuçlar için önemli bir parametredir. Yani bu tedaviyi en iyi cihazla yapsanız bile %15 gibi bir ihtimal bu işlemden sonuç alamayabilirsiniz. Aynı cihaz her hastada farklı sonuçlar verebilir. Tıp doktorları olarak, tedaviye uygunluğunuz veya kaç kür/aplikatöre ihtiyacınız olduğu konusunda sizi muayene edebiliriz. Ancak tedaviden ne kadar sonuç alacağınızı tahmin edemeyiz. Tüm vücut tedavisi planlıyorsanız, vücudunuzun tepkisini görmek için bir bölge ile başlamanızı ve ardından daha ileri tedavilere karar vermenizi öneririz.

Tedaviden sonra sarkma olur mu?

Sarkma genellikle cerrahi tedavilerden sonra görülür. Cerrahi tedavilerde tek seferde çok miktarda yağ hücresi alınır, cilt uyum sağlamayabilir ve sarkmalar görülebilir. Kriyolipoliz tedavisinde hücrelerin sadece %30’u etkilenecektir. Bu radikal bir miktar değildir ve cildinizin alışması için 3 ay yeterli olacaktır. Bu tedavi sonrasında herhangi bir sarkma görmezsiniz ancak tedavi öncesi sarkmalarınız varsa kriyolipoliz işlemi ile tedavi edilmez. Yani bölgedeki asıl sorununuz yağ azaltmak yerine sarkma ise  sıkılaştırma tedavilerine odaklanabilirsiniz , yağ azaltma alt cilt tabakasında, cilt sıkılaştırma üst cilt tabakasındadır.

Mersinde Coolsculpting Tedavisinin Fiyatı Nedir?

Aradığınız sonuçları anlayacak ve tedavi planını belirleyeceğiz. Fiyatlar tedaviye ve süre planlamasına göre değişkenlik gösterir. Bunun için lütfen randevu talep edin.