Soğuk Lipoliz, Coolsculpting

Uygulama işlemi fiyat bilgisi için kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz.

Kütahya Soğuk Lipoliz, Kütahya Soğuk Lipoliz Fiyatları

Soğuk lipoliz, harika sonuçlar veren ve tamamen invaziv olmayan yenilikçi bir prosedürdür. Özellikle cerrahi işlem olmadan bıçak altına girmeden vücut şekillerini iyileştirmek ve fazla yağlarından kurtulmak isteyenler arasında popülerdir ve günlük aktivitelerine hızla geri dönmelerini sağlar.

Kütahya Soğuk Lipoliz fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0532 300 58 25 numaralı telefondan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Foto Galeri

5 Dakikada Fiyat Al

Prosedür, yağ hücrelerinin lokalize dondurulmasını içerir. Klinisyen, vakumlu küçük aplikatörler kullanır ve yağ dokularının dondurulup kristalize edildiği bir uygulama kabına emilmesini sağlar. Yağ hücreleri daha sonra vücuttan doğal eliminasyon süreci ile çıkarılır, böylece genel etkilerin birkaç hafta sonra gösterilmesini bekleyebilirsiniz.

Soğuk Lipoliz Nasıl Uygulanır?

Soğuk lipoliz, dünyanın önde gelen yağ azaltma prosedürlerinden biridir. Kütahya’da yapılan bu yağ dondurma işlemi vücuttaki yağları uzaklaştırarak hastanın ince ve şekilli bir vücuda sahip olmasına yardımcı olur. FDA onaylı bir prosedürdür.

Soğuk Lipoliz Bir Aldatmaca mı?

Bu işlem kesinlikle bir aldatmaca değildir. Soğuk lipoliz, inatçı yağlara sahip olduğu bilinen bölgelerde incelmenin ve yağ kaybetmenin kesin bir yoludur. Prosedürün kullandığı teknoloji geleneksel olmayan görünse de, sonuçlar oldukça övgüye değer.

Kütahya Soğuk Lipoliz Fiyatları?

Aradığınız sonuçları anlayacak ve tedavi planını belirleyeceğiz. Fiyatlar tedaviye ve süre planlamasına göre değişkenlik gösterir. Bunun için lütfen randevu talep edin