Selülit Tedavisi, Emtone

Uygulama işlemi fiyat bilgisi için kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz.

Kütahya Selülit Tedavisi, Kütahya Selülit Tedavisi Fiyatları

Kütahya’da Selülit Tedavisinin Faydaları

Selülit nedir? 

Selülit, deri altı yağdır (cilt altındaki normal yağ), fibröz bağ dokusuna doğru iter ve cilde topaklı ve çukurlu bir doku verir. ‘Portakal kabuğu görünümü’ olarak da bilinen selülit, çoğunlukla uyluk, mide ve kalçalarda veya çevresinde gelişir.

Kütahya Selülit Tedavisi fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0532 300 58 25 numaralı telefondan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Foto Galeri

5 Dakikada Fiyat Al

Herkeste selülit olabilir. Fazla kilolu olmakla hiçbir korelasyon yoktur; ancak kilo vermek selüliti azaltmaya yardımcı olabilir.

Herhangi bir tıbbi tehlike oluşturmamasına ve herhangi bir risk faktörüne işaret etmemesine rağmen, özellikle mayo giyme zamanı geldiğinde selülit can sıkıcı bir sorun olabilir. Topikal tedaviler, uzun süredir selülitle başa çıkmak için standart yaklaşım olmuştur, ancak etkisi sınırlıdır. Fitness ve kas güçlendirme rejimleri de selüliti kayda değer bir dereceye kadar hedeflemeyi başaramaz.

Tedavilerimiz , selülite neden olan süreçleri tersine çevirmek ve mükemmel pürüzsüz cildi geri kazandırmak için yüzeyden başlayarak derinlere iner.

Sizin İçin Ne Yapabiliriz?

Selülit Tedavisi prosedürü, uyluklar, kalçalar, kollar, dizler, kalçalar, karın, bel, sırt ve baldır bölgesinde daha az ‘titreme’ ile size daha pürüzsüz, daha sıkı ve daha genç görünen bir cilt verecektir. Selülit tedavisi, selülitte gözle görülür bir azalma ile görünüşte önemli ölçüde daha pürüzsüz bir cilt ile sonuçlanır.

Selülit tedavisinin standart seyri, 4 hafta boyunca (alan başına ortalama 20-30 dakika) haftada 1 veya 2 kez uygulanan ortalama 8-12 seanstan oluşur.

Bakım selülit tedavileri yılda bir ila iki kez gereklidir.

Kütahya’da Selülit Tedavisinin Fiyatı Nedir?

Aradığınız sonuçları anlayacak ve tedavi planını belirleyeceğiz. Fiyatlar tedaviye ve süre planlamasına göre değişkenlik gösterir. Bunun için lütfen randevu talep edin.