Emtone, Selülit Tedavisi

Uygulama işlemi fiyat bilgisi için kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz.

Kütahya Emtone, Kütahya Emtone Tedavisi Fiyatları

EMTONE nedir?

EMTONE, selülite katkıda bulunan tüm önemli faktörleri tedavi etmek için aynı anda hem termal hem de mekanik enerji sağlayan ilk ve tek cihazdır.

Kütahya Emtone fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0532 300 58 25 numaralı telefondan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Foto Galeri

5 Dakikada Fiyat Al

EMTONE Nasıl Çalışır?

Selülit çok faktörlü bir sorundur. Kadınlara, lifli bantların yağ yoluyla deriden kasa doğru ilerlediği söylenir. Bantlar deride aşağı doğru çekildiğinde yağ yukarı doğru iter.

Emtone aynı anda hem radyo frekansı hem de hedeflenen basınç enerjisi yayar. Kombine olarak, hiçbir teknolojinin kendi başına başaramayacağı sinerjik bir etki vardır.

Selülit Nedir?

Cilt yüzeyine büzülmüş ve çukurlu bir görünüm veren fibröz bağ dokusu içinde deri altı yağ birikintileri.

Selülit Neden Olur?

Selülite, artan kümülatif güneş hasarı ve vücut yağının yanı sıra cilt gevşekliği ve cildin bütünlüğünün ve kalınlığının kaybı neden olabilir.

Selülitten Nasıl Kurtulurum?

EMTONE Kütahya’da, invaziv olmayan selülit azaltma ve cilt görünümünün ve fizyolojik işlevin genel olarak iyileştirilmesini arayan herkes için idealdir. EMTONE’nin sizin için uygun olup olmadığını öğrenmek için bize danışın.

Emtone Kütahya Tedavisi Ne Kadar Sürer?

İlk ziyaret sırasında, bireysel tedavi planınızı tasarlamanıza yardımcı olur. Çoğu hasta, haftada bir veya iki kez planlanmış 4 tedaviden geçer. Bir tedavi, tedavi edilen bölgeye bağlı olarak tipik olarak yaklaşık 20 dakika sürer.

Kütahya’da Emtone Tedavisinin Fiyatı Nedir?

Aradığınız sonuçları anlayacak ve tedavi planını belirleyeceğiz. Fiyatlar tedaviye ve süre planlamasına göre değişkenlik gösterir. Bunun için lütfen randevu talep edin.