EmSculpt Neo

Uygulama işlemi fiyat bilgisi için kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz.

Kütahya Emsculpt NEO, Kütahya Emsculpt NEO Fiyatları

Yenilikçi ve invaziv olmayan bir vücut şekillendirme prosedürü olan EMSCULPT® NEO Kütahya ile yağ yakın ve kas inşa edin. EMSCULPT, herhangi bir kesinti olmaksızın aynı anda yağları yok etmek ve kas tonusu oluşturmak için iki farklı enerjiyi birleştirir.

Birkaç seansta, yağı %30’a kadar gözle görülür bir şekilde azaltmak ve kas kütlesini %25’e kadar geliştirmek mümkündür.

Kütahya Emsculpt NEO fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0532 300 58 25 numaralı telefondan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

5 Dakikada Fiyat Al

EMSCULPT NEO, daha az zaman ve daha az parayla, herhangi bir altın standart prosedürden daha fazla yağ azaltma ve kas büyümesi elde etmek için aynı anda hem radyo frekansı hem de yüksek yoğunluklu elektromanyetik enerjiler yayan, öncülü Emsculpt’ın en son ilerlemesidir.

EMSCULPT NEO karın, kalça, uyluk, kol ve baldırlara uygulanabilir. Daha az yağ ve daha fazla kas istiyorsanız, EMSCULPT NEO prosedürü çok uygun olabilir. Ve yağ kaybetmek yerine kas inşa etmekle ilgilenen daha ince hastalar da EMSCULPT NEO’yu kullanırken önemli faydalar elde edebilir, çünkü kaslarınızı ortalama %25 oranında arttırdığı kanıtlanmıştır.

EMSCULPT NEO Kütahya nasıl çalışır?

EMSCULPT NEO, ameliyat, iğne, anestezi veya herhangi bir kesinti gerektirmeyen tamamen invaziv olmayan bir tedavidir. Senkronize RF ve HIFEM+ enerjilerini aynı anda yayan bir aplikatöre dayanmaktadır.

Radyofrekans ısıtması nedeniyle, kas sıcaklığı hızla birkaç derece yükselir. Bu, herhangi bir antrenmandan önce bir ısınma aktivitesinin yaptığına benzer şekilde, kasları strese maruz kalmaya hazırlar. 4 dakikadan daha kısa bir sürede deri altı yağındaki sıcaklık apoptoza neden olacak seviyelere ulaşır yani yağ hücreleri kalıcı olarak hasar görür ve yavaş yavaş vücuttan atılır. Klinik çalışmalar, deri altı yağında ortalama %30 azalma gösterdi.

Beyin sınırlamalarını atlayan HIFEM+ enerjisi, bölgedeki kas liflerini gönüllü egzersiz sırasında elde edilemeyen yoğunluklarda kasar. Aşırı stres, kası adapte olmaya zorlar, bu da kas liflerinin ve hücrelerinin sayısında ve büyümesinde bir artışa neden olur. Klinik çalışmalar, ortalama olarak %25 kas hacmi artışı gösterdi.

EMSCULPT NEO ve yerleşik yüksek yoğunluklu manyetik alan (HIFEM) teknolojisi, yedi klinik çalışma aracılığıyla güvenlik ve etkinlik açısından klinik olarak test edilmiştir. Ayrıca, 30 bilimsel yayın, HIFEM’i piyasaya sunulduğu 2018’den bu yana en yoğun araştırılan vücut şekillendirme teknolojisi yapmaktadır.

Tedavi

EMSCULPT NEO Kütahya tedavisi genellikle 5-10 gün arayla planlanmış 30 dakikalık dört seanstan oluşur.

Bu işlem için herhangi bir ön hazırlık gerekli değildir. Aplikatörler 30 dakika boyunca tedavi alanına uygulanırken uzanacaksınız. Tedavi sırasında yoğun ancak tolere edilebilir bir ısınma hissi ile birlikte kas kasılmaları hissedebilirsiniz. Tedaviden sonra herhangi bir kesinti olmaz ve işlem tamamlandıktan sonra hemen günlük rutininize geri dönebilirsiniz.

Tedaviden sonra ölü yağ hücreleri metabolik işlemlerle vücuttan atılır. Gerisi vücut tarafından dışarı atılır.

Her hastanın sonuçları değişebilir, ancak optimum sonuçlar son tedavinizden yaklaşık 3 ay sonra olacaktır.

Kütahya Emsculpt NEO Tedavisinin Fiyatı Nedir?

Aradığınız sonuçları anlayacak ve tedavi planını belirleyeceğiz. Fiyatlar tedaviye ve süre planlamasına göre değişkenlik gösterir. Bunun için lütfen randevu talep edin.