Soğuk Lipoliz, Coolsculpting

Uygulama işlemi fiyat bilgisi için kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz.

Konya Soğuk Lipoliz, Konya Soğuk Lipoliz Fiyatları

SOĞUK LİPOLİZ NASIL ÇALIŞIR?

Soğuk lipoliz, derinin altındaki yağ hücrelerini mutlak hassasiyetle hedeflemek için gelişmiş Cryolipolysis teknolojisini kullanır. Yağ, soğuğa çok duyarlıdır, ancak çevresindeki sinirler ve hücreler değildir. Bu nedenle soğuk lipoliz Konya’da sadece yağ hücrelerini hedefler ve etraflarındaki her şeye dokunmadan bırakır.

Konya Soğuk Lipoliz fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0532 300 58 25 numaralı telefondan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Foto Galeri

5 Dakikada Fiyat Al

Vücudun hedeflenen sorunlu bölgesine yuvarlak bir aplikatör yerleştirilir ve cildin vakum gibi emilmesini sağlar. Hedeflenen yağ hücreleri, kristalleşmelerini ve nihayetinde büzülmelerini aktive eden sıcaklığa kadar dondurulur. Zamanla bu yağ hücreleri yok olur ve doğal metabolik süreçlerle vücuttan atılır. Sonuçlar; tedavi edilen yağ hücreleri tamamen atıldığında, vücut daha yontulmuş ve tonda bir şekil alır.

SOĞUK LİPOLİZ İÇİN İYİ BİR ADAY NASIL OLMALIDIR?

Soğuk lipoliz güvenli ve non-invaziv bir işlemdir ve vücutlarındaki sorunlu bölgelerdeki yağları almak isteyen hastalar için harika sonuçlar verir. Ancak bu bir kilo verme tedavisi değildir, bu nedenle Soğuk lipoliz için iyi adayların oldukça formda ve sağlıklı olması gerekir. Egzersiz ve diyetle ne kadar denerlerse denesinler kurtulamayacakları sadece bir veya iki sorunlu alanı olabilir.

Hastalar, Soğuk Lipoliz’in liposuction prosedürleri gibi geniş yağ alanlarını almak için uygun olmadığını unutmamalıdır.

Soğuk lipoliz cerrahi tedavilerden kaçınmak isteyen ve non-invaziv prosedürleri tercih eden hastalar için idealdir. Ayrıca, sadece çıkarmak istedikleri daha küçük yağ şişkinlikleri varsa bu tedaviyi yaptırabilirler.

Konya’da bu tedaviye karar verdikten sonra, hastalar terapistleri tarafından tamamen fiziksel olarak muayene edilir ve ayrıca tıbbi geçmişleri sorulur. Konsültasyonlar sona erdiğinde, terapistler hastaların Soğuk lipoliz tedavisi için iyi adaylar olup olmadığına veya belki daha uygun başka bir tedaviyi deneyebileceklerine karar verir.

Konya’da Soğuk Lipoliz Fiyatları?

Aradığınız sonuçları anlayacak ve tedavi planını belirleyeceğiz. Fiyatlar tedaviye ve süre planlamasına göre değişkenlik gösterir. Bunun için lütfen randevu talep edin