Selülit Tedavisi, Emtone

Uygulama işlemi fiyat bilgisi için kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz.

Konya Selülit Tedavisi, Konya Selülit Tedavisi Fiyatları

Portakal kabuğu derisi olarak da bilinen selülit, cilt altında biriken bir tür yağ birikimidir. Derinin altındaki yağ hücreleri şişmeye başladığında cildin inişli çıkışlı ve çukurlu bir görünümün almasına neden olur. Selülit oluşumu nedeniyle cilt büzüşmeye başlar ve belirli bölgelerde pürüzlü hale gelir. En sık etkilenen bölgeler iç bacaklar, bacaklar ve kalçalardır.

Konya Selülit Tedavisi fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0532 300 58 25 numaralı telefondan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Foto Galeri

5 Dakikada Fiyat Al

Ayrıca selülit oluşumu kadınlarda erkeklere göre daha sık görülmektedir. Selülit sağlığımız için zararlı olmasa da, çoğu insan vücutlarında selülit görünümünü sevmez. Bu nedenle, istenmeyen vücut yağ birikintilerinden kurtulmak için uygun selülit tedavisine giderler. Selülit tedavisi Konya’da; cilt altındaki yağ birikintilerini azaltmaya ve vücut hatlarını iyileştirmeye yardımcı olabilir.

Selülitin Nedenleri

Selülitin altında yatan nedeni belirlemek, sizler için en uygun selülit tedavilerinden birinin seçilmesine yardımcı olabilir. Selülit oluşumunun kesin nedeni bilinmemekle birlikte, ciltte selülitin ortaya çıkmasında çeşitli risk faktörleri hayati bir rol oynamaktadır.

Selülitten sorumlu bazı yaygın alt faktörler şunlardır:

  • Genetik
  • Hormonal dengesizlik
  • Kötü beslenme
  • Predispozan faktörler
  • Sağlıksız yaşam tarzı seçimleri
  • Sigara içmek
  • Fiziksel aktivite eksikliği

Selülit işlemi için aday mıyım?

Aşağıdaki durumlarda Konya’da selülit tedavisine gidebilirsiniz:

Vücudunuzdaki çukurlu deriden kurtulmak istiyorsanız

Vücutta hafif ila orta derecede selülit var ise

Yeterli cilt gevşekliğine sahip iseniz

Egzersiz ve diyetle inatçı yağ birikintilerinden kurtulamıyorsanız

Konya’da Selülit Tedavisinin Fiyatı Nedir?

Aradığınız sonuçları anlayacak ve tedavi planını belirleyeceğiz. Fiyatlar tedaviye ve süre planlamasına göre değişkenlik gösterir. Bunun için lütfen randevu talep edin.