EmSculpt Neo

Uygulama işlemi fiyat bilgisi için kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz.

Konya Emsculpt NEO, Konya Emsculpt NEO Fiyatları

EMSculpt Neo Nedir?

EMSculpt Neo için uygun muyum?

Bu tedavi, en iyi sonuçlar için temiz beslenme ve düzenli egzersizin yanı sıra çekirdek kaslarındaki tonu ve gücü artırarak vücut hatlarını iyileştirmek isteyen kişiler için uygundur. Hamile, emziren veya kalp pili veya kalp defibrilatörü gibi tıbbi implantı olan hastalar EMSculpt Neo için uygun adaylar değildir. Tedaviden önce tam bir konsültasyon, kişisel hedeflerinizi ve tıbbi geçmişinizi dikkate alacaktır.

Konya Emsculpt NEO fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0532 300 58 25 numaralı telefondan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

5 Dakikada Fiyat Al

Bu tedavi kriterlerine uyan bir hasta olmanız koşuluyla çok güvenli kabul edilir ve FDA onaylıdır. Herhangi bir endişe, yüksek vasıflı uygulayıcılarımızla herhangi bir zamanda tartışılabilir.

Bu tedavi yüksek yoğun bir kasılmaya sahiptir. Hastalar tedavi sırasında uzanıp yoğunluğu bile hissedebilirler. Tedavi bittiğinde yoğun bir egzersiz yapmış gibi hissedeceksiniz. Bazı hastalar ertesi gün antrenman sonrası bir duygu ifade ettiler, ancak bu işlemin yoğunluğundan kaynaklanmaktadır ve birkaç gün içinde azalacaktır.

FDA onaylı bir tedavi olan EMSculpt Neo Konya’da, çok az yan etkisi olan veya hiç yan etkisi olmayan düşük risklidir, yalnızca yüksek yoğunluklu bir antrenmana dayanmakla ilişkili kas yorgunluğu hissidir.

Bu tedavi, belirgin karınlar ve daha sıkı bir kalça bölgesi oluşturmak için tasarlanmıştır. Sonuçlar genellikle ilk tedaviden hemen sonra görülebilir ve tedavi süreci ilerledikçe iyileşme devam eder. Tedavi kursu bittikten 3 ay sonrasına kadar tam sonuçların keyfini çıkarabilirsiniz. Sonuçlar hastadan hastaya değişir.

Konya’da Emsculpt NEO Tedavisinin Fiyatı Nedir?

Aradığınız sonuçları anlayacak ve tedavi planını belirleyeceğiz. Fiyatlar tedaviye ve süre planlamasına göre değişkenlik gösterir. Bunun için lütfen randevu talep edin.