Coolsculpting

Uygulama işlemi fiyat bilgisi için kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz.

Konya Coolsculpting, Konya Coolsculpting Fiyatları

COOLSCULPTİNG NEDİR?

CoolSculpting, liposuction’a ameliyatsız tek alternatif olarak adlandırılan yağ hücrelerinin yok edilmesi için cerrahi olmayan bir tedavidir .

Prosedür, inatçı yağ birikintilerini dondurmak ve sorunlu alanları daha hoş bir şekle sokmak için yaklaşık 4 santigrat dereceye kadar kontrollü soğutma kullanır. Soğutma işlemi, üstteki cilde zarar vermeden deri altı yağ dokusunun ölümüne neden olacak şekilde tasarlanmıştır .

2010 yılında FDA tarafından onaylanan CoolSculpting Konya, tüm vücut yağlarını yok etmek için tercih edilir.

Konya Coolsculpting fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0532 300 58 25 numaralı telefondan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Foto Galeri

5 Dakikada Fiyat Al

Konya Coolsculpting İşlemi Nasıl Gerçekleşir? 

Cihaz, tedavi edilen alana yerleştirilmiş iki soğutma panelli fincan şeklinde bir aplikatöre sahiptir. Bir vakum daha sonra yağ dokusunu termo-elektriklerle modüle edilen ve sıcaklık sensörleri tarafından kontrol edilen el parçasına çeker. Bölgeler yaklaşık 45 dakika tedavi edilir ve ardından işlem sonrası 2 dakika bir uzman tarafından masaj yapılır. CoolSculpting tedavisinden hemen sonra hasta normal aktivitelerine dönebilir.

 

Coolsculpting Yan Etkileri?

Bu tedaviden kaynaklanan yan etkiler nadirdir ve kalıcı değildir . Ciltte kızarıklık, morarma ve uyuşukluk yaygındır ancak tedaviden sonraki bir gün içinde azalır. Uyuşma bilimsel olarak araştırıldı ve kalıcı olmadığı kanıtlandı. Konya’da Coolsculpting sonrası altı aylık takip süresi boyunca herhangi bir yan etki ile karşılaşılmadı.

Konya’da Coolsculpting Tedavisinin Fiyatı Nedir?

Aradığınız sonuçları anlayacak ve tedavi planını belirleyeceğiz. Fiyatlar tedaviye ve süre planlamasına göre değişkenlik gösterir. Bunun için lütfen randevu talep edin.