Soğuk Lipoliz, Coolsculpting

Uygulama işlemi fiyat bilgisi için kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz.

Kocaeli Soğuk Lipoliz, Kocaeli Soğuk Lipoliz Fiyatları

Soğuk Lipoliz Tedavisi Nedir?

Yağ dondurma, yaygın olarak bilinen kriyolipoliz veya soğuk lipoliz, vücuttaki yağ görünümünü azaltmak için yenilikçi, invaziv olmayan bir prosedürdür. Liposuction gibi invaziv cerrahi yöntemlerden farklı olarak soğuk lipoliz, az ağrı ve sıfır yan etki ile saatler içinde fark edilir sonuçlar üretir.

Kocaeli Soğuk Lipoliz fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0532 300 58 25 numaralı telefondan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Foto Galeri

5 Dakikada Fiyat Al

Kocaeli’nde Soğuk Lipoliz İşleminden Sonra Ne Beklemeli?

İşlemden sonra muhtemelen bir veya iki gün boyunca soğuk lipolizin yapıldığı bölgede kızarıklık ve hafif ağrı hissedeceksiniz fakat bu ağrı sizi yarı yolda bırakacak bir derecede asla olmayacak. Soğuk lipolizin gerçek büyüsü, daha sonra istenmeyen yağ hücrelerinin vücudun yok etme süreci ile doğal olarak uzaklaştırılmasıyla gerçekleşir.

İşlemden sonraki gün normal aktivitelerinize dönebilmelisiniz, ancak birkaç gün çok yorucu egzersizlerden kaçınmak isteyebilirsiniz. Bol giysiler, hedeflenen bölgelerdeki hassasiyeti en aza indirmek için tavsiye edilir, ancak çoğu insan Soğuk lipoliz’i takiben hızlı bir şekilde iyileşir ve daha düzenli, daha sıkı ve daha ince bir vücut dışında kalıcı etkiler yaşamaz!

Prosedür çoğu insan için uygundur, ancak tedaviden önce her zaman bir doktor tavsiyesi almanız önerilir. Vücudu dondurmak sadece yağ hücrelerini etkiler. Diğer hücreleri etkilemez. Bu nedenle işlem, özellikle liposuction ile karşılaştırıldığında, daha invaziv yöntemlerden çok daha güvenlidir.

Liposuction’a Göre Ekonomik Bir Tedavi

Soğuk lipoliz, liposuction gibi cerrahi yöntemlerden çok daha uygun fiyatlı ve çok daha uygun fiyatlıdır.

Kocaeli Soğuk Lipoliz Fiyatları?

Aradığınız sonuçları anlayacak ve tedavi planını belirleyeceğiz. Fiyatlar tedaviye ve süre planlamasına göre değişkenlik gösterir. Bunun için lütfen randevu talep edin