Selülit Tedavisi, Emtone

Uygulama işlemi fiyat bilgisi için kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz.

Kocaeli Selülit Tedavisi, Kocaeli Selülit Tedavisi Fiyatları

Kocaeli’nde Selülit Tedavisinin Faydaları

Son derece yaygın ve rahatsızlık verici bir durum olan selülit, genel görünümünüzü ve yaşam kalitenizi olumsuz etkileyebilir.

Mevcut en gelişmiş tedavi seçeneklerini kullanarak, müşterilerimizin çukurlu cilt görünümünü ortadan kaldırmasına veya önemli ölçüde iyileştirmesine, pürüzsüz ve güzel bir kontur geri kazanmasına rutin olarak yardımcı oluyoruz.

Kocaeli Selülit Tedavisi fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0532 300 58 25 numaralı telefondan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Foto Galeri

5 Dakikada Fiyat Al

Selülit, vücuttaki lifli bantlar cildi aşağı çekerek küçük cepler oluşturduğunda gelişir. Bu cepler daha sonra yağla dolar ve çukurlu bir etki yaratır. Yaşlandıkça cildimiz incelir ve cildin altındaki yağ cepleri daha belirgin hale gelir ve selülit görünümü oluşturur. Selülit, aşağıdakiler de dahil olmak üzere bir dizi nedenden dolayı gelişebilir:

  • Kötü beslenme
  • Fiziksel Hareketsizlik
  • Yavaş metabolizma
  • Yüksek Vücut Yağı
  • Hormonal değişiklikler

Selülit Tedavisi Nasıl Yapılır?

DR.Buket Yıldıırım ile, en az bir yıl boyunca selülit görünümünü iyileştirdiği kanıtlanmış tüm FDA onaylı tedaviler ve cihazların sahip olduğu en iyi selülit tedavisi yöntemleri arasında yer alma yeteneğimizden büyük gurur duyuyoruz .

Son derece etkili, minimal invaziv bir prosedür olan selülit tedavilerimiz ile, selülitin altında yatan nedeni ele alarak kalça ve uyluklardaki selüliti önemli ölçüde azaltmamızı sağlar: çukurları oluşturan yağ bantları doğrudan tedavi ederek ve serbest bırakmalarına izin vererek, pürüzsüz ve esnek bir vücut konturunu geri yükler.

Kocaeli’nde Selülit Tedavisinin Fiyatı Nedir?

Aradığınız sonuçları anlayacak ve tedavi planını belirleyeceğiz. Fiyatlar tedaviye ve süre planlamasına göre değişkenlik gösterir. Bunun için lütfen randevu talep edin.