Emtone, Selülit Tedavisi

Uygulama işlemi fiyat bilgisi için kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz.

Kocaeli Emtone, Kocaeli Emtone Tedavisi Fiyatları

EMTONE, Kocaelide sahip olduğumuz en yeni vücut cihazlarından biridir ve selülite ilk cevabımızdır. Selülit görünümünü azaltmak için radyofrekans ve hedeflenen basınç enerjisi kullanan hızlı, non-invaziv bir tedavidir.

Kocaeli Emtone fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0532 300 58 25 numaralı telefondan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Foto Galeri

5 Dakikada Fiyat Al

EMTONE Piyasadaki Mevcut Cihazlardan Ne Kadar Farklıdır?

EMTONE, türünün ilk selülit tedavisidir. Günümüzde kullanılan diğer popüler cihazlar ya cildi sıkılaştırma ya da fazla yağ dokusunu azaltma eğilimindedir. Selülit azaltma hedefine ulaşmak için, kişinin her bir tedavi türünden birkaçını geçmesi gerekir. EMTONE, ilgili enerjik ve mekanik modaliteleri birleştirerek bu amaca ulaşır.

EMTONE NASIL ÇALIŞIR?

EMTONE aynı anda hem radyo frekansı hem de hedeflenen basınç enerjisi yayar. Kombine olarak, hiçbir teknolojinin kendi başına başaramayacağı sinerjik bir etki vardır.

Konsültasyon sırasında hastalara bireysel bir tedavi planı verilir. Çoğu hasta, haftada bir veya iki kez planlanan dört tedaviden geçer. Tedavi edilen bölgeye bağlı olarak bir tedavi yaklaşık yirmi dakika sürecektir.

HASTA SONUÇLARI

Hastalar, tek bir tedavi seansından sonra iyileşmeler bildirmiştir. Sonuçlar tipik olarak takip eden birkaç ay içinde iyileşmeye devam edecektir. Hastalar, herhangi bir kesinti olmadığı için tedaviden hemen sonra normal aktivitelerine devam edebilirler.

Tedavi, rahatlatıcı bir pozisyonda yatarak yapılır. Hastalar terapiyi “yoğun mekanik titreşimlere sahip bir sıcak taş masajı” gibi hissetmek olarak tanımladılar.

Kocaeli’de Emtone Tedavisinin Fiyatı Nedir?

Aradığınız sonuçları anlayacak ve tedavi planını belirleyeceğiz. Fiyatlar tedaviye ve süre planlamasına göre değişkenlik gösterir. Bunun için lütfen randevu talep edin.