Coolsculpting

Uygulama işlemi fiyat bilgisi için kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz.

Kocaeli Coolsculpting, Kocaeli Coolsculpting Fiyatları

Bölgesel Yağlar Kocaeli’de Ameliyata Gerek Kalmadan Nasıl Yok Ediliyor?

Kocaeli Coolsculpting İle Tanışmalısınız.

Kocaeli Coolsculpting, Kocaeli ’de Coolsculpting Tedavisi Fiyatları

Yağlar Ameliyata Gerek Kalmadan Nasıl Yok Ediliyor?

Kısa sürede etkili sonuçlar yaratan, etkinliği FDA tarafından onaylanmış CoolSculpting uygulaması, alt ve üst karın, kollar, bacaklar, basen, popo altı, diz üstü ve diz içine uygulanabiliyor.

Konsültasyon sürecinde işlemin uygulanacağı bölge ya da bölgeler dermatoloji uzmanı tarafından belirleniyor ve bu bölgeler cildinizin korunması için jel ped ile kaplanıyor.

Kocaeli Coolsculpting fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0532 300 58 25 numaralı telefondan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Foto Galeri

5 Dakikada Fiyat Al

Coolsculpting soğuk lipoliz nasıl etki eder?

İşlem deri altında bulunan yağ tabakasına cilde zarar vermeden etki eder ve soğutma uygulayarak yağı parçalar. Soğuk sayesinde ölen yağ hücreleri vücudun doğal bağışıklık sistemi yardımıyla vücuttan atılır. İşlem uygulandıktan sonra mevcut yağ tabakasının yaklaşık %20 ila %40’ı vücuttan atılır ve incelme sağlanır.

Coolsculpting Kocaeli’nde kaç seans uygulanır?

Coolsculpting tedavisi genellikle, tek seans şeklinde uygulanmaktadır. Bazı özel vakalarda daha etkili sonuç elde etmek için 2-3 ay sonrasında bir seans daha gerekebilir.

İyileşme süreci nasıldır?

Prosedür sırasında cerrahi işlem uygulanmadığı için iyileşme süreci yoktur. İşlem sonrasında, kişiler günlük hayatlarına hemen dönebilmektedir. Coolsculpting uygulaması ile değişime uğrayan yağ hücreleri işlemden iki hafta sonra lenf sistemi yoluyla vücuttan atılmaya başlar. Tedavinin nihai sonucu ise 6-7 hafta sonra ortaya çıkar.

Kocaeli Coolsculpting Tedavisinin Fiyatı Nedir?

Aradığınız sonuçları anlayacak ve tedavi planını belirleyeceğiz. Fiyatlar tedaviye ve süre planlamasına göre değişkenlik gösterir. Bunun için lütfen randevu talep edin.