Soğuk Lipoliz, Coolsculpting

Uygulama işlemi fiyat bilgisi için kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz.

Kayseri Soğuk Lipoliz, Kayseri Soğuk Lipoliz Fiyatları

SOĞUK LİPLOLİZ’İN FAYDALARI NELERDİR?

En iyi yanı, sonuçların uzun süreli olmasıdır. Yok edilen yağ hücreleri bir daha asla geri gelmez. Tedavi edilen alanlar daha pürüzsüz, daha ince ve doğal görünümlüdür.

Soğuk lipoliz prosedürü güvenlidir ve FDA onaylıdır. Ameliyatsız yağ azaltma için etkili bir prosedür olduğu kanıtlanmıştır.

Kayseri Soğuk Lipoliz fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0532 300 58 25 numaralı telefondan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Foto Galeri

5 Dakikada Fiyat Al

Soğuk lipoliz tedavileri tam olarak yağ hücrelerini hedeflediğinden çevredeki hiçbir doku zarar görmez.

Tedavi non-invazivdir ve minimum iyileşme süresi gerektirir.

Giysiler daha iyi oturur, hastalar güvenle ışıldar ve kendilerini daha iyi hisseder ve görünürler.

SOĞUK LİPOLİZ İLE DİYET VE EGZERSİZ KARŞILAŞTIRMASI

Görünüşünüz ve sağlığınız büyük ölçüde düzenli egzersize ve sağlıklı ve dengeli beslenmeye bağlıdır. Soğuk lipoliz diyet ve egzersizin yerini almaz. İnsanların hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmalıdır. Egzersiz yaptığınızda ve sağlıklı beslenme alışkanlıklarına sahip olduğunuzda, yağ hücrelerinin birikimini azaltabilirsiniz, ancak onlardan kalıcı olarak kurtulamazsınız. Soğuk lipoliz yağ hücrelerini dondurur ve onları sonsuza kadar yok etmeye yardımcı olur, bu da sizi sağlıklı yaşam tarzınıza devam etmeye teşvik eder.

Kayseri’de Soğuk lipoliz için uygun bir aday mısınız?

Kilolu olmadığınız halde vücudunuzun belirli bölgelerinde bölgesel fazlalıklar var. Diyet ve egzersize rağmen bir türlü kurtulamadığınız bu fazlalıklar için cerrahi olmayan bir çözüm arıyorsunuz.

Yoğun bir iş temponuz var ve sizi sosyal yaşamınızdan koparmayacak bir uygulama istiyorsunuz.  O halde soğuk lipoliz tedavisi için uygun bir adaysınız demektir.

Kayseri’de Soğuk Lipoliz Fiyatları?

Aradığınız sonuçları anlayacak ve tedavi planını belirleyeceğiz. Fiyatlar tedaviye ve süre planlamasına göre değişkenlik gösterir. Bunun için lütfen randevu talep edin