Emtone, Selülit Tedavisi

Uygulama işlemi fiyat bilgisi için kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz.

Kayseri Emtone, Kayseri Emtone Tedavisi Fiyatları

EMTONE, RADYOFREKANS ENERJİSİ VE HEDEFLENEN BASINÇ KULLANARAK SELÜLİT ÇUKURLARINI AZALTMAK İÇİN KULLANILAN FDA ONAYLI, İNVAZİV OLMAYAN BİR TEDAVİDİR.

Kayseri Emtone fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0532 300 58 25 numaralı telefondan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Foto Galeri

5 Dakikada Fiyat Al

 Emtone, karmaşık ameliyatlar veya iyileşme süresi olmadan selülit sorununu tedavi etmek için radyo frekansı ve hedeflenen basınç enerjisinin bir kombinasyonunu sağlayan son teknoloji bir cihazdır. Emtone, elastin ve kolajen kaybı, büyük yağ odaları, zayıf kan dolaşımı, metabolik atık tutulması ve cildinizi aşağı doğru çekerek şişkin yağ dokularına yol açan lifli bantlar da dahil olmak üzere selülit oluşumunun tüm temel kök nedenlerini ele alır. Kayseri’de Emtone, istenmeyen selülitten muzdarip tüm hastalar için uygun, cerrahi olmayan bir prosedürdür.

EMTONE TEDAVİSİNİN AVANTAJLARI NELERDİR?

  • Hızlı ve etkili
  • Cerrahi olmayan ve noninvaziv
  • Ağrısız ve rahat
  • Hafif ila orta derecede selülit çukurlarını tedavi eder
  • Cilt dokusunu sıkılaştırır
  • Tüm cilt tipleri için uygundur

EMTONE Kayseri TEDAVİSİ İÇİN UYGUN BİR ADAY MIYIM?

Emtone, selülit problemini ameliyat olmadan yok etmek isteyen herkes için ideal bir tedavidir. Her yaştan ve cilt tipinden insanlar için tamamen güvenlidir. Bununla birlikte, bu tedavi aşırı yağ dokusu değil, sadece selülitli kişiler içindir ve en çok cilt elastikiyeti nispeten iyi olan kişilerde etkilidir

Kayseri’de Emtone Tedavisinin Fiyatı Nedir?

Aradığınız sonuçları anlayacak ve tedavi planını belirleyeceğiz. Fiyatlar tedaviye ve süre planlamasına göre değişkenlik gösterir. Bunun için lütfen randevu talep edin.