EmSculpt Neo

Uygulama işlemi fiyat bilgisi için kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz.

Kayseri Emsculpt NEO, Kayseri Emsculpt NEO Fiyatları

EMSculpt Neo Nedir?

EMSculpt Neo boyutu devrim niteliğinde yağ azaltma ve kas geliştirmek için tasarlanmıştır. İleri teknolojiyi iyileştirecek ve kas faydalarını birleştirir. Daha az çabayla ve operasyon, spor salonu seans veya aksama süre boyunca büyük kazançlar elde edin. Boyut ve kadarki en iyi kas gücü kazanımlarını en hızlı sonuç için mevcut en gelişmiş vücut şekillendirme cihazıdır.

Kayseri Emsculpt NEO fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0532 300 58 25 numaralı telefondan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

5 Dakikada Fiyat Al

Emsculpt Neo Kayseride, yağlarınızdan kurtulmak amacıyla yok etmek ve kas yapmak için oluşturmak adına enerjiyi radyofrekans (RF) stimülasyonu ile birleştirerek yapar. Elektromanyetik alanlar, 24.000 egzersize faydalı kas yapılırkenlerken, yağlayıcı yoki yakar ve onları kalıcı olarak sever. Bu boyut ağrısı, ödemesi veya herhangi bir küçük olması mümkün değildir.

EMSculpt NEO, son derece deneyimli tedavi koordinatörlerimizden biri tarafından gerçekleştirilir ve test yoluyla güvenlik konusunda tam güven için FDA onaylıdır. Hastalar şunları alacaktır:

  • 30 dakikalık bir tedavi
  • %30’a kadar yağ azaltma
  • Yaklaşık %25 kas artışı
  • 2’si 1 arada uygulama – Tek bir aplikatörde birleştirilmiş tek patentli radyo frekansı, yüksek yoğunluklu manyetik alanların kullanımı (RF & HIFEEM+)

Bu prosedür metabolizmanızı hızlandıracak, yağ hücrelerini azaltacak, tamamen non-invaziv ve sıfır iyileşme süresine sahip. EMSculpt NEO ile hızlı sonuçlar bekleyin.

Kayseri’de Emsculpt NEO Tedavisinin Fiyatı Nedir?

Aradığınız sonuçları anlayacak ve tedavi planını belirleyeceğiz. Fiyatlar tedaviye ve süre planlamasına göre değişkenlik gösterir. Bunun için lütfen randevu talep edin.