Coolsculpting

Uygulama işlemi fiyat bilgisi için kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz.

Kayseri Coolsculpting, Kayseri Coolsculpting Fiyatları

Bölgesel Yağlarınızdan Kurtulmak mı istiyorsunuz?

Coolsculptıng İle Tanışmalısınız.

Kayseri Coolsculpting, Kayseri’de Coolsculpting Tedavisi Fiyatları

Bölgesel incelme ve birikmiş yağlarınızdan kurtulmak için, Kayseride Coolsculpting olarak, en etkili, invaziv olmayan vücut bakımlarını sunuyoruz. Son nesil ameliyatsız vücut şekillendirme sistemlerinde son derece yetenekli, dünyaca ünlü ve uzun yıllara dayanan deneyime sahip Ulusal ve Uluslararası eğitmenlerden oluşan olağanüstü bir Vücut Şekillendirme Uzmanları ekibine sahip olmaktan gurur duyuyoruz.

Kayseri Coolsculpting fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0532 300 58 25 numaralı telefondan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Foto Galeri

5 Dakikada Fiyat Al

Coolsculpting Nasıl İşe Yarar?

Coolsculpting, vücudunuzu zahmetsizce yeniden şekillendirmek için yağ hücrelerine kontrollü soğuk ileterek yok eden, vücudunuza zarar vermeden yağların posterior olarak çıkarılmasını tetikleyen devrim niteliğinde bir teknoloji kullanan güvenli, etkili ve FDA onaylı bir tedavidir.

 

Coolsculpting Kayseride Gerçekten Etkili bir işlem mi?

 

Coolsculpting bugüne kadar gerçekleştirilen ve yayınlanmış klinik çalışma ile en çok araştırılan teknolojilerden biridir. Bu çalışmalarda, ölçümler 3 ayda yağ tabakası kalınlığında %23 azalma olduğunu göstermiştir. CoolSculpting’in resimlerden önce ve sonra araştırmacı değerlendirmeleri, kullanıcıların %86’sının tedavi alanında iyileşme gösterdiğini ve hasta anketlerinin, hastaların %82’sinin prosedürü bir arkadaşına tavsiye edeceğini ortaya koydu.

 

Kayseride Coolsculpting Tedavisinin Fiyatı Nedir?

Aradığınız sonuçları anlayacak ve tedavi planını belirleyeceğiz. Fiyatlar tedaviye ve süre planlamasına göre değişkenlik gösterir. Bunun için lütfen randevu talep edin.