Soğuk Lipoliz, Coolsculpting

Uygulama işlemi fiyat bilgisi için kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz.

Kastamonu Soğuk Lipoliz, Kastamonu Soğuk Lipoliz Fiyatları

Soğuk lipoliz nedir?

Diyet ve egzersiz sayesinde bile, vücudumuzun belirli bölgelerindeki yağları azaltmak genellikle zordur. Ameliyat olmak planınızda yoksa ve daha etkili ve hızlı bir şey istiyorsanız, aradığınız şey soğuk lipolizdir. Soğuk lipoliz yıllardır yok etmeye çalıştığınız yağ birikintilerini yok etmenize yardımcı olacaktır. Cildin en derin katmanlarına kadar kontrollü soğuk uygulayan gelişmiş dondurup parçalama teknolojisidir.

Kastamonu Soğuk Lipoliz fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0532 300 58 25 numaralı telefondan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Foto Galeri

5 Dakikada Fiyat Al

Yağ hücrelerini güvenli bir şekilde dondurarak kontrollü bir şekilde ölmelerini sağlar ve vücudunuz doğal olarak onları dışarı atar. Bu tedaviler kollar ve submental gibi küçük bölgelere uygulanabildiği gibi karın, bacaklar gibi daha büyük ve daha sık problemli bölgelere de uygulanabilir. Soğuk lipoliz,  tedavileri için en özel ve güvenli FDA onaylı cihazdır. Bu, minimum rahatsızlık ve iyileşme süresi olmaksızın liposuction’a harika bir alternatiftir. Vücut, bu yağ hücrelerini tedaviden sonraki 15 gün içinde atmaya başlar ve bunu 3 aya kadar devam ettirir. En iyi kısmı? Bir kez atıldığında, bu yağ hücreleri tamamen yok olur. Soğuk lipoliz ile tek seans Yağ Dondurma, tedavi edilen bölgede %20-25 oranında yağ azalması sağlar (5-7 cm’ye tekabül eder).

Soğuk Lipoliz Güvenli Bir Teknik Mi?

Soğuk lipoliz Kastamonu, önemli sayıda yağ hücresini kalıcı olarak çıkarmak için kontrollü soğutma uygulayarak apoptoz prosedürünü aktive eden güvenli, invazif olmayan bir tekniktir. Bu yağ eliminasyon süreci doğal ve fizyolojiktir.

Kastamonu Soğuk Lipoliz Fiyatları?

Aradığınız sonuçları anlayacak ve tedavi planını belirleyeceğiz. Fiyatlar tedaviye ve süre planlamasına göre değişkenlik gösterir. Bunun için lütfen randevu talep edin