Selülit Tedavisi, Emtone

Uygulama işlemi fiyat bilgisi için kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz.

Kastamonu Selülit Tedavisi, Kastamonu Selülit Tedavisi Fiyatları

Selülit hakkında açıklığa kavuşturulması gereken bir şey, aşırı kilolu olmanın bir belirtisi değildir. Birinin sağlıksız olduğunun bir göstergesi bile değildir. Kilo almak selüliti kesinlikle daha belirgin hale getirse de, varlığı ne yazık ki çoğunlukla genetiktir. Selülit, vücudunuzda herhangi bir şekilde aşırı yağlanmanız olmasa bile, derinin altındaki yapısal bir sorunla ilgili olarak ortaya çıkabilir. Bu nedenle kadınlar arasında çok yaygındır, ancak erkeklerde tipik olarak görülen bir şey değildir – derilerinin iç yapısı çok farklıdır.

Kastamonu Selülit Tedavisi fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0532 300 58 25 numaralı telefondan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Foto Galeri

5 Dakikada Fiyat Al

Deriye biraz lazanya gibi bakılabilir – katmanları vardır. Üst tabaka gördüğümüz kısımdır – epidermis – ve taban tabakası bizim kasımızdır. Tıpkı bir lazanya gibi, aralarında yağ ve çeşitli bağ dokusu olmak üzere çeşitli katmanlar vardır. Cildimizin üst ve alt katmanları, lifli bantlar olarak bilinen yapılarla birleştirilir – bunlar, yağ dokusu arasında küçük çadır direkleri gibi oturur ve genişleyen yağ hücrelerine pek uygun değildir.

Selülit , lifli bantlar yerinde kalırken, yağ dokusu bağ dokularından yukarı ittiğinde ortaya çıkar. Özünde: bantlar, genişleyen yağın yukarı itmesine karşı aşağı doğru çekerek alt tabakaya sabitlenir. Üst tabakaya uygulanan bu baskı, hepimizin selülit olarak bildiğimiz topaklı dokuyu oluşturur.

Aynı anda hem yağ azaltmanın hem de cildi sıkılaştırmanın en gelişmiş ve kalıcı yöntemlerini keşfedin.

Selülit tedavisi için FDA onaylı cihazlar ile vücut şekillendirme, bölgesel incelme, yağ yakma, tamamen ameliyatsız ve invaziv olmayan bir yöntemler bütünüdür. Güvenli ve etkilidir ve vücudun birçok bölgesinde kullanılabilir.

Kastamonu’da Selülit Tedavisinin Fiyatı Nedir?

Aradığınız sonuçları anlayacak ve tedavi planını belirleyeceğiz. Fiyatlar tedaviye ve süre planlamasına göre değişkenlik gösterir. Bunun için lütfen randevu talep edin.