Soğuk Lipoliz, Coolsculpting

Uygulama işlemi fiyat bilgisi için kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz.

Karabük Soğuk Lipoliz, Karabük Soğuk Lipoliz Fiyatları

Soğuk Lipoliz Nedir?

Soğuk lipoliz vücudun farklı bölgelerindeki görünür yağ şişkinliklerini yağ dondurma tekniği ile gideren ve kalıcı sonuçlar sağlayan FDA onaylı bir tedavidir.

Soğuk lipoliz ile, benzer sonuçlar veren cerrahi prosedürlerle ilişkili iyileşme süresi olmadan uzun süreli yağ azaltma sonuçlarının keyfini çıkarabilirsiniz. Soğuk lipoliz, vücut yağını azaltmada ve hedeflenen bölgelerde kalıcı yağ kaybı sağlamada vücut şekillendirme tekniği olarak yeteneğini kanıtlamıştır.

Karabük Soğuk Lipoliz fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0532 300 58 25 numaralı telefondan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Foto Galeri

5 Dakikada Fiyat Al

Dr.Buket Yıldırım ile, ameliyatsız en iyi prosedürleri kullanarak kısa kesinti süresiyle vücudunuzu yeniden şekillendirmenize, yeniden tanımlamanıza ve yeniden şekillendirmenize yardımcı olabiliriz.

Karabük’deki son teknoloji Kliniğimiz, deneyimli uzman ekibimiz ve modern ve verimli makinelerimiz sayesinde en iyi soğuk lipoliz sonuçlarını sağlar.

Bu tedavi için uygun bir aday mıyım?

Soğuk Lipolizin obeziteyi tedavi etmek veya sağlıklı bir diyet ve egzersizin yerini almak için yapılamayacağını unutmamalısınız. Bununla birlikte, inatçı yağ bölgeleriniz varsa, diyet ve egzersize dirençli bu yağ bölgelerini pürüzsüzleştirmeye, yeniden şekillendirmeye ve yeniden şekillendirmeye yardımcı olmak için bu tedavi sizin için ideal olabilir.

Kliniğimizdeki uzman ekibimiz, bu tedavinin sizin için uygun olup olmadığını belirlemenize yardımcı olacak ve işlem ve sonucu ile ilgili tüm sorularınızı yanıtlayacaktır.

 

Karabükde Soğuk Lipoliz Fiyatları?

Aradığınız sonuçları anlayacak ve tedavi planını belirleyeceğiz. Fiyatlar tedaviye ve süre planlamasına göre değişkenlik gösterir. Bunun için lütfen randevu talep edin