Selülit Tedavisi, Emtone

Uygulama işlemi fiyat bilgisi için kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz.

Karabük Selülit Tedavisi, Karabük Selülit Tedavisi Fiyatları

Karabük’te Selülit Tedavisinin Faydaları

Selülit, lifli bantlar cildinize çok fazla baskı uyguladığında gelişir. Bu basınç pürüzler ve buruşma yaratır. Selülit tedavimiz, cildinizin çukur ve pürüzlü görünmesine neden olan lifli bantları parçalamak için özel bir cihaz kullanarak görünümünüzü iyileştirir. 

Karabük Selülit Tedavisi fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0532 300 58 25 numaralı telefondan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Foto Galeri

5 Dakikada Fiyat Al

Selülit Geliştirme Riskimi Hangi Faktörler Arttırır?

Herkes selülit geliştirebilse de, bu can sıkıcı cilt durumunu yaşama şansınızı artıracak bazı risk faktörleri vardır.

Kadınlar, erkeklerden daha yüksek oranlarda selülit yaşarlar. Kadınların, vücutlarının bu bölgelerinde genellikle daha yüksek miktarda yağ bulunduğundan, uyluklarında ve kalçalarında selülit oluşma olasılığı daha yüksektir.

Yaşam Tarzı Kararlarınız

Zayıf ve aktifseniz selülitiniz olabilir, ancak hareketsiz bir yaşam tarzı yaşamak bu cilt rahatsızlığından muzdarip olma şansınızı artıracaktır. Ayrıca fazla kilonuz varsa bu sorunu yaşamanız daha olasıdır.

Yaşınız

Zamanla, vücudunuzdaki bağ dokuları daha az elastik hale gelir. Bu bağ dokular zayıfladıkça cildiniz daha az sıkılaşacak ve selülitleriniz daha görünür hale gelecektir.

Topikal Kremler Selülitimi Düzeltmenin İyi Bir Yolu mu?

Birçok güzellik şirketi, selülitinizde çarpıcı gelişmeler yaratmayı vaat eden topikal kremler satıyor. Bu kremler genellikle çok pahalı olsalar da, cildinizin dokusunda kalıcı, gözle görülür iyileşmeler sağlamaları pek olası değildir.

Daha İyi Bir Seçenek Var! Karabük’te Selülit Tedavisi…

Paranızı bu kremlere harcamak yerine yenilikçi selülit tedavimizi almalısınız. Bu tedavi derin dokularınızın yapısını değiştireceği için cildinizin dokusunda daha belirgin ve kalıcı iyileşmeler yaratacaktır.

Karabük’te Selülit Tedavisinin Fiyatı Nedir?

Aradığınız sonuçları anlayacak ve tedavi planını belirleyeceğiz. Fiyatlar tedaviye ve süre planlamasına göre değişkenlik gösterir. Bunun için lütfen randevu talep edin.