Emtone, Selülit Tedavisi

Uygulama işlemi fiyat bilgisi için kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz.

Karabük Emtone, Karabük Emtone Tedavisi Fiyatları

EMTONE tedavileri, klinik bir çalışmaya katılan hastalarda selüliti azaltmada ve cildi yumuşatmada tamamen başarılı olmuştur. İşlemden 3 ay sonra EMTONE hastaların %93’ünde selüliti azaltmayı ve uyluk çevresini 2 cm ve bel çevresinde 1.42 cm azaltmayı başardı. Ayrıca hastaların %85’i cilt elastikiyetinde gözle görülür bir iyileşme yaşadı. Genel olarak hastaların %90’ından fazlası sonuçlardan memnun kaldı.

Karabük Emtone fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0532 300 58 25 numaralı telefondan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Foto Galeri

5 Dakikada Fiyat Al

EMTONE Karabük’te TEDAVİ SIRASINDA NELER BEKLENİR?

Hastalara ilk önce sorunlu vücut bölgelerini dikkatlice değerlendiren EMTONE terapileri ile danışılır. Her hasta için ayrı ayrı özel hazırlanmış bir tedavi planı oluşturur. Terapistler ayrıca selülit görünümünün şiddetine göre hastanın kaç seansa ihtiyacı olduğunu da belirler.

Hastalar tedavi edilen daha fazla alana bile sahip olabilir. Gereksinimleri konsültasyonlarda tartışılır ve terapistler hastaların hedeflerine göre en iyi tedavi planlarını önerir.

Ayrıca EMTONE, daha da iyi vücut şekillendirme sonuçları için diğer vücut şekillendirme prosedürleriyle birlikte kullanılabilir.

EMTONE prosedüründen önce terapist, aplikatörü cilt üzerinde sorunsuz bir şekilde yönlendirmek için hedeflenen alana koruyucu bir losyon uygulayacaktır. Ayrıca, güvenli RF enerji yayılımını sağlamak için hastaya genellikle arka altına yerleştirilmiş bir topraklama pedi verilecektir. Tedavi başladığında, hedeflenen basınç enerjisinden gelen bir tıkırtı sesi duyulur ve terapist aplikatörü dairesel bir hareketle hareket ettirirken hasta bir ısınma hissi hissedecektir. Terapötik sıcaklığa 60 ila 90 saniyede ulaşılır.

 İŞLEM NE KADAR SÜRER VE NASIL HİSSEDİLİR?

Prosedür hızlı bir şekilde tamamlanabilir – hepsi hedeflenen alanın boyutuna bağlıdır. Genellikle, her seans alan başına yaklaşık 30 dakika sürer.

EMTONE tedavisi çok naziktir ve invaziv değildir ve enerji derinizi ısıtsa da rahatsız edici değildir. Termometreyi doğrudan aplikatör üzerinde izleme ve kontrol etme imkanı olduğundan hasta çok sıcak hissetmemelidir.

EMTONE, hastalar için çok rahatlatıcı olan yatar pozisyonda yapılır ve genellikle tedaviyi titreşimler eşliğinde yapılan sıcak taş masajı olarak algılarlar.

Tedavi bittiğinde cilt biraz kırmızı görünebilir, ancak bu 30 dakika içinde ele geçer.

SONUÇLAR VE ÇALIŞMA SÜRESİ

EMTONE gelişmiş selülit tedavisi, selülit ve gevşek cildin tüm merkezi nedenlerini etkin bir şekilde ortadan kaldırır. Kollajen üretimi ve doku dolaşımında iyileşme gibi vücuttaki doğal süreçleri tetiklediği için ilk sonuçların görülmesi birkaç hafta sürer. EMTONE’i selülit azaltma için harika bir çözüm yapan şey budur – bunu tamamen doğal yollarla yapar. Yeni kolajen 3 ila 4 aylık bir süre içinde biriktiğinden, hastalar tam sonuçları görebilirler – tedavi edilen bölgedeki ciltleri gençleşir ve önemli ölçüde pürüzsüzleşir.

EMTONE Karabük’te non-invaziv bir tedavidir ve çok naziktir, bu nedenle herhangi bir kesinti gerektirmez. Cilt sıkılaştırma seansından hemen sonra hastalar yoğun iş temposuna devam edebilirler. Tedavi edilen bölgede minimal bir kızarıklık olabilir ve bölge biraz sıcaktır ama genellikle bu kadardır. Cilt yüzeyinde yanma gibi bazı daha ciddi yan etkiler nadirdir, çünkü gerektiğinde cihaz otomatik olarak kapanır ve bu da hastaların güvenliğini ve rahatlığını sağlar.

 GENELLİKLE KAÇ EMTONE SEANSI GEREKİR?

Başlangıçta, 2 hafta boyunca haftada iki kez 4 seans EMTONE önerilir. Sonuçları korumak için hastalara her 3 ila 6 ayda bir ek rötuşlar yapılır, ancak bu tamamen bireyseldir. Her şey selülit durumunun ne kadar şiddetli olduğuna ve hangi vücut bölgesinin tedavi edildiğine bağlıdır. Ayrıca, en iyi sonuç için hastalar sağlıklı bir diyet ve egzersiz ile devam etmelidir.

Tedavi seansları tamamlandıktan sonra hastalar sonuçları sadece görmekle kalmaz, aynı zamanda hissederler. Derileri pürüzsüz ve sıkıdır.

 

Karabük’te Emtone Tedavisinin Fiyatı Nedir?

Aradığınız sonuçları anlayacak ve tedavi planını belirleyeceğiz. Fiyatlar tedaviye ve süre planlamasına göre değişkenlik gösterir. Bunun için lütfen randevu talep edin.