EmSculpt Neo

Uygulama işlemi fiyat bilgisi için kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz.

Karabük Emsculpt NEO, Karabük Emsculpt NEO Fiyatları

Sorun şu ki, sağlıklı bir yaşam tarzı tek başına inatçı yağ ve kas tanımı eksikliği ile mücadele etmek için genellikle yetersizdir. Bu sorunları çözebilecek ve daha konturlu bir görünüm ortaya çıkarabilecek bir vücut şekillendirme seçeneği arıyorsanız Karabük’te Emsculpt Neo’yu düşünün.

Karabük Emsculpt NEO fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0532 300 58 25 numaralı telefondan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

5 Dakikada Fiyat Al

EMSCULPT NEO İLE KARABÜKDE TEDAVİ EDİLEBİLECEK VÜCUT ALANLARI:

EMSculpt NEO® Büyük ve Kontur Aplikatörleri ile tüm vücut tedavisi için olası tüm seçenekleri sunmaktan heyecan duyuyor. 30 dakikalık seanslarda büyük aplikatörler karın ve kalçaları hedef alır. Kontur Aplikatörleri pazı, triseps, baldır, iç bacakları hedeflemek için kullanılır. Karın bölgesindeki yağları etkili bir şekilde yok etmek ve kas inşa etmek için dört seanslık bir NEO® programı (HIFEM + Radyo Frekansı) öneriyoruz. Hastalar yağ kaybetmeden sadece kas kazanmak istiyorlarsa, Radyo Frekansı olmadan süper şarjlı NEO® kas geliştirme HIFEM’i kullanabilirler.

EMSculpt NEO® Sonuçlarını Ne Kadar Sürede Göreceğim?

İlk tedaviden sonra, hemen faydalarını fark edeceksiniz. Kendinizi daha güçlü ve kontrollü hissedeceksiniz. Bu yağ kaybı için biraz daha uzun sürer. Dördüncü tedavinizden sonra, vücudunuzun Radyo Frekansı ile hedeflediğimiz yağı “temizlemesi” yaklaşık 12 hafta sürecektir. 12 haftalık noktada, sizi vücut şekillendirme değerlendirmesine davet ediyoruz. Hastalar, kas güçlendirme için son seanstan iki ila dört hafta sonra maksimum etkiyi sıklıkla fark eder ve tüm tedavi sürecini tamamladıktan sonra birkaç hafta boyunca iyileşmeye devam eder.

Kaç EMSculpt NEO® Seansına Ihtiyacım Var?

Herkes farklıdır ve herkesin istekleri de farklıdır. Karabük Emsculpt NEO’nun Radyo Frekansı ile kilo vermek istiyorsanız, sadece dört seanslık bir pakete ihtiyacınız olabilir. Hedeflerinize bağlı olarak, başka bir tura ihtiyacınız olabilir. Ücretsiz vücut şekillendirme randevunuz sırasında bunu değerlendireceğiz. İdeal kas büyümesi sonuçları için NEO’nun süper şarjlı HIFEM Teknolojisini süresiz olarak kullanabilirsiniz.

Karabük’te Emsculpt NEO Tedavisinin Fiyatı Nedir?

Aradığınız sonuçları anlayacak ve tedavi planını belirleyeceğiz. Fiyatlar tedaviye ve süre planlamasına göre değişkenlik gösterir. Bunun için lütfen randevu talep edin.