Soğuk Lipoliz, Coolsculpting

Uygulama işlemi fiyat bilgisi için kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz.

Eskişehir Soğuk Lipoliz, Eskişehir Soğuk Lipoliz Fiyatları

Soğuk lipoliz yağ hücrelerini dondurmak ve vücuttan atılana kadar azaltmak için soğutma teknolojisini kullanan çığır açan inatçı bir yağ azaltma tedavisidir. Düzenli egzersiz ve sıkı bir diyetin bazen vücudumuzun farklı bölgelerindeki inatçı yağ ceplerinden kurtulmamıza yardımcı olamayacağını hepimiz biliyoruz. Sağlıklı bir yaşam tarzına sahip olmak güzellik ve esenlik için şart olsa da, uyluklarımızın iç veya dış kısımlarındaki yağ şişkinliklerini veya belimizdeki aşk saplarını fark etmekten kendimizi alamıyoruz. Bir çözüm var – Soğuk lipoliz bu sorunlu alanları hedefler ve herkesin kesinlikle sevdiği sonuçları güvenli ve rahat bir şekilde getirir.

Eskişehir Soğuk Lipoliz fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0532 300 58 25 numaralı telefondan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Foto Galeri

5 Dakikada Fiyat Al

Bu tedavi vücudu şekillendirebilir ve ağrı ve rahatsızlık olmadan doğal görünümlü ve pürüzsüz vücut hatları sağlayabilir.

Soğuk lipoliz yağ azaltma cihazı 2010 yılında FDA tarafından onaylanmıştır ve yağ dondurma tedavilerinde ve yağ hücrelerinin yok edilmesi de kesinlikle etkili olma ününü kazanmıştır. Tüm dünyada güvenle kullanılmaktadır ve çok sayıda hasta getirdiği sonuçlardan memnun kalmıştır.

Soğuk Lipoliz Uygulaması Nasıl Uygulanır?

Soğuk Lipoliz karın, bel, sırt, sütyen altı katları, gıdı, kollar, dizler, kalça ve basendeki bölgesel fazlalıkları kalıcı olarak yok eden bir teknolojidir. Sistem soğuk lipoliz denen bir yöntemle etki eder. Uygulama her bölge için kullanılan başlığa göre 35 ila 60 dakika sürer. İşlem öncesinde doktorunuz tedavi edilecek yerleri belirler. Bu bölgelere cildin üzerine cihazın soğutma etkisinden korumak için jel pedler yerleştirildikten sonra vakumlu bir kapsülün içine çekildikten sonra soğutma işlemi başlar. Uygulama sırasında hedeflenen yağ dokusu -8, -11 derecelere kadar soğutulur. Soğuğun etkisiyle yağ hücreleri parçalanır. Konforlu bir tedavi olsa da soğutma işleminin ilk 5-10 dakikasında uygulama yapılan bölgede bir soğuğa bağlı bir sızı hissedilmesi normaldir. Cilt soğuğa alıştıkça rahatsızlık hissi geçer. Hasta tedaviden hemen sonra normal yaşamına geri dönebilir.

Eskişehirde Soğuk Lipoliz Fiyatları?

Aradığınız sonuçları anlayacak ve tedavi planını belirleyeceğiz. Fiyatlar tedaviye ve süre planlamasına göre değişkenlik gösterir. Bunun için lütfen randevu talep edin