Selülit Tedavisi, Emtone

Uygulama işlemi fiyat bilgisi için kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz.

Eskişehir Selülit Tedavisi, Eskişehir Selülit Tedavisi Fiyatları

Eskişehir’de Selülit Tedavisinin Faydaları

Kilo verme sürecindeyseniz ve selülitiniz varsa kilo verme sürecinin yanında selüliti azaltmaya yardımcı olacak önlemler alınabilir. Selülit tedavisi Eskişehirde cildinizi sıkılaştıran ve vücudunuzun yeniden şekillenmesine yardımcı olan %100 doğal bir medikal estetik işlemdir.

Eskişehir Selülit Tedavisi fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0532 300 58 25 numaralı telefondan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Foto Galeri

5 Dakikada Fiyat Al

Selülit Azaltma Tedavisini Kimler Kullanabilir?

Sağlıklı bir yetişkinseniz ve selülitinizin görünümünü iyileştirmek istiyorsanız, bu tedavi ile muhtemelen olumlu sonuçlar elde edebileceksiniz.

Eskişehir’de Selülit Tedavisine Uygun Adaylar Kimlerdir?

Genel olarak, tedavinizin olası etkisi hakkında gerçekçi beklentileriniz varsa daha iyi sonuçlar görmeniz olasıdır. Ayrıca ideal kilonuza yakın olmalısınız. Ayrıca, bu tedavi cildinizin çukurlu görünmesine neden olan selülit tedavisinde en iyisidir. 

Bu Selülit Tedavisine İlişkin Başka Estetik Teknikler Almalı mıyım?

Bu selülit tedavisi ile bağlantılı olarak diğer estetik teknikleri almak, cildinizin dokusunu ve görünümünü önemli ölçüde iyileştirmenin iyi bir yolu olabilir.

Kaç Selülit Tedavisine İhtiyacım Olacak?

Çoğu insan tek bir selülit tedavisine ihtiyaç duysa da, daha fazla miktarda selülit tedavisi yapmamız daha uzun zaman alacaktır. Selülitinizi birkaç farklı yerde iyileştiriyorsanız, birden fazla randevu için gelmeniz gerekebilir.

Tedavi edilen bölgelerinizdeki selülitteki iyileşme muhtemelen uzun yıllar sürecektir. Aslında, bir klinik çalışma sırasında, insanların yaklaşık %96’sı bu selülit azaltma tedavisini aldıktan yaklaşık iki yıl sonra sonuçlarından memnun kaldı. Ayrıca, bu kişilerin yaklaşık %93’ü üç yıl sonra sonuçlarından memnun kaldı. Sonuç olarak, ofisimizde düzenli takip tedavileri alarak zamanınızı, paranızı ve enerjinizi harcamanıza gerek kalmayacak.

 

Eskişehir’de Selülit Tedavisinin Fiyatı Nedir?

Aradığınız sonuçları anlayacak ve tedavi planını belirleyeceğiz. Fiyatlar tedaviye ve süre planlamasına göre değişkenlik gösterir. Bunun için lütfen randevu talep edin.