Emtone, Selülit Tedavisi

Uygulama işlemi fiyat bilgisi için kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz.

Eskişehir Emtone, Eskişehir Emtone Tedavisi Fiyatları

Kanıtlanmış ve etkili iki teknolojinin devrim niteliğindeki kombinasyonunu kullanan EMtone, selülitin 5 nedenini hiçbir iyileşme süresi olmaksızın tedavi eden tek cihazdır.

Eskişehir Emtone fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0532 300 58 25 numaralı telefondan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Foto Galeri

5 Dakikada Fiyat Al

Emtone nedir?

Kadınların %90’ı selülit olduğunu söylediği için selülit ayrımcılık yapmaz. Emtone, selülite katkıda bulunan tüm ana faktörleri tedavi etmek için aynı anda hem termal hem de mekanik enerji sağlayan ilk ve tek cihazdır. Selülit çok faktörlü bir sorundur. Fibröz bantlar yağ yoluyla deriden kasa doğru uzanır. Bantlar cilt üzerinde aşağı doğru çekildiğinde, yağ yukarı doğru iterek cildin “süzme peynir” görüntüsünü oluşturur. Emtone aynı anda hem radyo frekansı hem de hedeflenen basınç enerjisi yayar ve hiçbir teknolojinin tek başına elde edemeyeceği sinerjik bir etki sağlar. EMtone Eskişehirde, vücudunuzun kıvrımlarını en iyi şekilde inceltmek ve yumuşatmak için Emtone ile destek oluyoruz.

İlk ziyaret sırasında, ekip bireysel tedavi planınızı tasarlayacaktır. Çoğu hasta, haftada bir veya iki kez planlanmış 4 tedaviden geçer. Bir tedavi, tedavi edilen bölgeye bağlı olarak tipik olarak yaklaşık 20 dakika sürer. Optimum sonuçlar için Emtone ‘u 30 dakikalık 4-5 seans almanızı öneririz.

Hastalar, tek bir tedavi seansından sonra iyileşmeler bildirmiştir. Sonuçlar genellikle önümüzdeki birkaç ay içinde iyileşmeye devam eder. Herhangi bir kesinti olmaksızın, tedaviden hemen sonra normal aktivitenize devam edebilirsiniz.

 

Eskişehirde Emtone Tedavisinin Fiyatı Nedir?

Aradığınız sonuçları anlayacak ve tedavi planını belirleyeceğiz. Fiyatlar tedaviye ve süre planlamasına göre değişkenlik gösterir. Bunun için lütfen randevu talep edin.