EmSculpt Neo

Uygulama işlemi fiyat bilgisi için kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz.

Eskişehir Emsculpt NEO, Eskişehir Emsculpt NEO Fiyatları

EMSculpt Neo Nedir?

EMSculpt Neo Eskişehir nasıl çalışır?

Bu non-invaziv şekillendirme tedavisi, zayıflama ve şekillendirme için çift yönlü bir yaklaşım sunmak için elektromanyetik teknolojiyi radyo frekansıyla birleştirir.

İlk olarak, radyofrekans enerjisinin sıcaklığı, kaslara kan akışını hızlandırır, bu da onların daha güçlü ve daha hızlı olmalarına yardımcı olur. Bu aynı zamanda yağ katmanlarını ısıtarak kalıcı olarak parçalanmalarına neden olur.

Eskişehir Emsculpt NEO fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0532 300 58 25 numaralı telefondan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

5 Dakikada Fiyat Al

Ardından, yüksek yoğunluklu odaklanmış elektromanyetik teknoloji, yağın azalmasına yardımcı olan ve kasların büyümesine neden olan supramaksimal kasılmalar sağlar, böylece daha belirgin ve konturlu bir görünüm elde edersiniz.

Bu süreçler birlikte, Eskişehirde EMSculpt Neo’nun artırılmış güç ve sıkılığa sahip daha ince, daha tonlu bir gövde elde etmedeki yüksek başarı oranından sorumludur. Ayrıca tedavi, kaslarınızın daha fazla çalışmasına yardımcı olur, böylece devam eden spor antrenmanlarının sonuçlarını görmeye devam edersiniz. Kısacası, antrenmanınızın daha çok çalışmasını sağlar.

EMSculpt Neo’dan sonra ne beklenir?

EMSculpt Neo hiçbir kesinti gerektirmez ve en iyi sonuçlar 4-6 seanslık bir süreçte elde edilebilir. Sağlıklı bir diyet ve düzenli egzersizin yanı sıra tedavi, şekillendirilmiş, aerodinamik bir figür oluşturmaya yardımcı olur.

 

Eskişehirde Emsculpt NEO Tedavisinin Fiyatı Nedir?

Aradığınız sonuçları anlayacak ve tedavi planını belirleyeceğiz. Fiyatlar tedaviye ve süre planlamasına göre değişkenlik gösterir. Bunun için lütfen randevu talep edin.