Coolsculpting

Uygulama işlemi fiyat bilgisi için kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz.

Eskişehir Coolsculpting, Eskişehir Coolsculpting Fiyatları

COOLSCULPTİNG NEDİR?

CoolSculpting, önümüzdeki birkaç hafta boyunca vücut tarafından doğal olarak atılan inatçı yağları donduran, FDA onaylı, cerrahi olmayan bir tedavidir.

Eskişehir Coolsculpting fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0532 300 58 25 numaralı telefondan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Foto Galeri

5 Dakikada Fiyat Al

Diğer yağ azaltma yöntemlerinden farklı olarak CoolSculpting iğne, ameliyat ve iyileşme süresi gerektirmez. Sonuçlar doğal görünür ve tedaviden 4 hafta sonra gözlemlenir, en çarpıcı sonuçlar 12 hafta sonunda belirginleşir. CoolSculpting ile vücudunuz kusursuz görünecek.

COOLSCULPTING ESKİŞEHİR İÇİN İYİ BİR ADAY MIYIM?

CoolSculpting için iyi adaylar, sıkıştırabilecekleri gözle görülür bölgesel yağlanma sorununa sahip olacaklardır. CoolSculpting inatçı yağları yok ederken, bir kilo verme çözümü veya liposuction gibi cerrahi yöntemler gibi yorucu değildir. Bir konsültasyon planlamak, tedaviye aday olup olmadığınızı öğrenmenin en iyi yoludur.

COOLSCULPTING SONUÇLARI

Her CoolSculpting uygulaması belirli bir bölgedeki yağı %25’e kadar yok eder. Bazı hastalar bir tedaviden sonra bile mutlu olurken, çoğu hastamız ikinci veya üçüncü tedaviden sonra en iyi sonuçları görür. Bire bir görüşmeniz sırasında, tedavi için istediğiniz estetik hedeflerinize ulaşacak bir tedavi planını tartışacağız.

Eskişehirde Coolsculpting Tedavisinin Fiyatı Nedir?

Aradığınız sonuçları anlayacak ve tedavi planını belirleyeceğiz. Fiyatlar tedaviye ve süre planlamasına göre değişkenlik gösterir. Bunun için lütfen randevu talep edin.