Soğuk Lipoliz, Coolsculpting

Uygulama işlemi fiyat bilgisi için kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz.

Bursa Soğuk Lipoliz, Bursa Soğuk Lipoliz Fiyatları

Soğuk lipoliz için kilo sınırı var mı?

Sürece kaydolan hastalar için herhangi bir kilo sınırı bulunmamakla birlikte, tek bir seansın dondurabileceği ağırlık miktarının bir sınırı vardır. Vücuttaki yağı büyük ölçüde azaltmak onu tehlikeye atabileceğinden, yağları sabırla bölgesel almak en iyisidir. Non-invaziv bir işlem olduğu için hedef bölgede bulunan yağların sadece %20’si alınabilir.

Bursa Soğuk Lipoliz fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0532 300 58 25 numaralı telefondan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Foto Galeri

5 Dakikada Fiyat Al

Soğuk lipoliz için yaş sınırı var mı?

Soğuk lipoliz için yaş sınırı yoktur. Ancak, 18 yaşın altındaysanız, sizin için her şeyi imzalaması ve sorumluluk alması için anne-babanızın veya vasinin izni olması gerekir.

Fazla kilom varsa Bursa’da soğuk lipoliz yaptırabilir miyim?

Yapabilirsiniz, ancak önce ideal kilonuza yaklaşmak için diyet ve egzersize güvenmeniz önerilir. Bursada soğuk lipoliz gibi yağ azaltma ameliyatlarını kilo vermenin birincil kaynağınız olarak görmemeniz çok önemlidir.

Bunlar yalnızca, hedefiniz olarak belirlediğiniz istediğiniz ağırlığa yaklaştığınızda tercih edilir ve önerilir.

Soğuk Lipoliz Ne Kadar Soğuk?

Ekipmanın mekanizması iç vücut yağlarını dondurmayı amaçlasa da, vücudunuz üzerindeki etkileri zararsızdır. Biraz üşüyebilirsiniz 🙂

 

Bursa Soğuk Lipoliz Fiyatları?

Aradığınız sonuçları anlayacak ve tedavi planını belirleyeceğiz. Fiyatlar tedaviye ve süre planlamasına göre değişkenlik gösterir. Bunun için lütfen randevu talep edin