EmSculpt Neo

Uygulama işlemi fiyat bilgisi için kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz.

Bursa Emsculpt NEO, Bursa Emsculpt NEO Fiyatları

EMSCULPT NEO NEDİR?

EmSculpt Neo, vücudu yeniden şekillendirmeye yardımcı olan yenilikçi EmSculpt tedavisinin klinik olarak test edilmiş, gelişmiş bir varyasyonudur.

Bu yağ azaltma ve vücut şekillendirme tedavisi, sağlıklı ve aktif bir yaşam tarzı arzu ettiğiniz ince ve tonlu görünümü sağlamadığın da bile yardımcı olabilir.

Bursa Emsculpt NEO fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0532 300 58 25 numaralı telefondan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

5 Dakikada Fiyat Al

Genellikle maksimum sonuç için her 5 – 10 günde bir gerçekleştirilen 30 dakikalık 4 ila 6 tedaviden oluşan bir kür önermektedir.

EmSculpt Neo Bursa, vücudun hatlarını yumuşatmak ve daha tonlu bir siluet sağlamak için çalışır.

EMSCULPT NEO TEDAVİ ALANLARI

EmSculpt Neo, aşağıdakiler de dahil olmak üzere vücudun çeşitli bölgelerini şekillendirmek ve tonlamak için kullanılabilir:

  • Kalçalar
  • İç bacaklar
  • Karın
  • Üst kollar
  • Sırt

 

 

EMSCULPT NEO NASIL ÇALIŞIR?

Radyofrekans (RF) ve Yüksek Yoğunluklu Odaklanmış Elektromanyetik (HIFEM) teknolojileri aynı anda alttaki yağ dokusuna ve hızla ısıya dönüşen kas kütlesine iletilir. Bu, aynı anda yağ eliminasyonu ve kas büyümesi sağlar.

Kas kasılmalarını uyarmak için kas kütlesine ‘iyi stres’ uygulanır, aynı zamanda vücudun onları doğal olarak atması için yağ hücrelerini yok etmeye çalışır.

EmSculpt Neo ile uygulamalı bilim, vücudu yoğun kas kasılmalarıyla, kendi başına başarabileceğinden daha fazla ve tabii ki nefes darlığı ve terleme olmadan çalıştırır.

30 dakikalık bir tedaviden sonra kaslarınızın yaklaşık 20.000 kez kasıldığı tahmin edilmektedir!

Bir EmSculpt Neo kürü, tedavi edilen bölgedeki deri altı yağını (derinin hemen altında bulunan yağ hücreleri) %30’a kadar azaltabilir ve kas oluşumuna yardımcı olabilir.

Bursada Emsculpt NEO Tedavisinin Fiyatı Nedir?

EmSculpt Neo, birileri az miktarda sıkışabilir yağa sahip olduğunda veya mide, kalça, kol veya bacaklarının tonunu ve şeklini iyileştirmek istediğinde ideal bir tedavidir.