Soğuk Lipoliz, Coolsculpting

Uygulama işlemi fiyat bilgisi için kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz.

Bolu Soğuk Lipoliz, Bolu Soğuk Lipoliz Fiyatları

Soğuk Lipoliz tam olarak nedir?

Soğuk lipoliz, taşınabilir bir cihazla birlikte gelen ekipmanın kullanılmasını içeren, invaziv olmayan bir yağ aldırma tedavisidir. Bu cihaz doktor tarafından kullanılır ve vücudun inatçı yağ birikintilerinin çıkarılacağı hedeflenen bölgelere yönlendirilir. Cihaz hedef bölgeye geldiğinde bölgedeki tüm yağları dondurarak vücuttan atılmasına ve sindirim sisteminden geçerek dışarı atılmasına neden olur.

Bolu Soğuk Lipoliz fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0532 300 58 25 numaralı telefondan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Foto Galeri

5 Dakikada Fiyat Al

Muazzam bir başarı oranı ve şaşırtıcı sonuçlarına kefil olunacak milyonlarla Boludaki soğuk lipoliz, vücut şekillendirme için oradaki en popüler kozmetik prosedürlerden biridir.

Soğuk Lipoliz Muayenesi Sırasında Ne Beklemeli?

Bu cerrahi olmayan bir prosedür olduğundan soğuk lipoliz, invaziv ameliyatlardan bazıları kadar kapsamlı bir inceleme gerektirmez. Bununla birlikte, doktorunuz yine de genel bir sağlık kontrolü yapacak ve size veya yakın aile fertlerinizin sahip olabileceği sağlık durumlarını soracaktır. Elde etmek istediğiniz görünüm hakkında size sorulacak ve ayrıca prosedürle ilgili herhangi bir soru sorma veya endişelerinizi tartışma fırsatı verilecektir.

Tedavi edilen alanların sayısına bağlı olarak bir ila iki saat arasında sürmesini bekleyebilirsiniz. İşlem sırasında lokalize batma, uyuşma, kramp ve soğuk hissi yaşamak nadir değildir.

Soğuk Lipoliz Seansından Sonra İşe Geri Dönebilir miyim?

Evet, her şeyin yolunda gitmesi şartıyla. Bir soğuk lipoliz seansı, hedeflemek istediğiniz alan sayısına bağlı olarak 30-35 dakikada bitebilir. Kesinti süresi gerekmediğinden, çalışmaya ve fiziksel egzersiz yapmaya devam edebilirsiniz.

Soğuk Lipoliz Tedavisinden Sonra Kilo Veriyor musunuz?

Soğuk lipoliz yağları alıp kilonuzu azaltsa da kilo vermenin birincil yolu olarak görülmemelidir. Her seansta alınabilecek ve alınması gereken yağ miktarının bir sınırı vardır.

Hedef kilonuzun en az %30’una ulaşmak için ilk önceliğiniz diyet ve egzersiz olmalıdır. Bir kez oradayken, karnımızda, boynumuzda, kalçalarımızda, uyluklarımızda vb. bulunanlar gibi bazı belirli yağ birikintilerine karşı diyet ve egzersizin gereksiz olduğunu hissedebilirsiniz. Bolu’da soğuk lipoliz gibi prosedürlerin ideal kiloya ulaşmanıza yardımcı olmak için ideal olduğu yer burasıdır.

Bolu Soğuk Lipoliz Fiyatları?

Aradığınız sonuçları anlayacak ve tedavi planını belirleyeceğiz. Fiyatlar tedaviye ve süre planlamasına göre değişkenlik gösterir. Bunun için lütfen randevu talep edin